Renginių kalendorius

Naujienos

Šiaulių teniso mokykloje apsilankė beveik 100 mažųjų svečių

2018-06-11

Šiaulių teniso mokykloje apsilankė beveik 100 mažųjų svečių
 Praėjusią savaitę teniso mokykloje lankėsi mažieji svečiai. Mokykla priėmė norinčius susipažinti su teniso sporto šaka. Teniso raketes rakose laikė beveik 100 svečių. Visi apsilankę buvo supažindinti su teniso pagrindais: taisyklinga stovėsena, tinkamu raketės valdymu ir pasiruošimu atmušti teniso kamuoliuką. Treneriai parodė pratimų, kurie padeda lavinti reakciją bei koordinaciją, ir paragino vaikus namuose tai tobulinti toliau. Po apšilimo pratimų visi stojo prie tinklo ir stengėsi atmušti kamuoliuką iš skirtingų pozicijų. Kai kuriems tai nebuvo lengva, bet, išgirdus patarimų iš trenerių, sekdavosi geriau. Pažintinės treniruotės pabaigoje vaikai žaidė kamuoliukų karą. Lauksime svečių grįžtant į treniruotes rudenį!  

Plačiau

Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionate šiauliečiai neliko be pergalių

2018-06-06

Lietuvos Respublikos 18 m. ir jaun. čempionate šiauliečiai neliko be pergalių
 Lietuvos Respublikos lauko teniso čempionatas įsibėgėja. Birželio 3-5 dienomis Klaipėdoje vyko 18 m. ir jaun. čempionatas. Jame dalyvavo Iveta Daujotaitė, Klaudija Bubelytė, Otilija Norkutė, Evelina Vitkevičiūtė, Edvinas Grigaitis, Ugnius Bičkauskis, Matas Bružas. Po čempionato prizininkais tapo 5 šiauliečiai. Merginų vienetų grupės finale dalyvavo Klaudija Bubelytė ir Iveta Daujotaitė. Pastaroji rezultatu 6:3, 6:1 įrodė savo pranašumą, Klaudijai Bubelytei atiteko 2-a vieta. Merginų dvejetai buvo žaidžiami rato sistema. Susumavus visų žaistų mačų taškus, dvejetų 1-os vietos laimėtojomis tapo Klaudija Bubelytė ir Iveta Daujotaitė. 3-ia vieta atiteko kitai šiaulietei Otilijai Norkutei ir jos dvejetų porininkei kaunietei Viktorijai Banaitytei. Vaikinų vienetuose Matas Bružas tapo 2-os vietos laimėtoju. Jis finale 6:4, 6:3 nusileido vilniečiui Matui Vasiliauskui. Dvejetus Matas Bružas žaidė su Edvinu Grigaičiu. Vaikinai mažajame grupės finale

Plačiau

Susipažinkite su tenisu nemokamoje stovykloje

2018-06-05

Susipažinkite su tenisu nemokamoje stovykloje
 Birželio 11-22 dienomis Šiaulių teniso mokykloje organizuojama nemokama stovykla Pradėkime žaisti tenisą. Su teniso sporto šaka susipažinti kviečiami 6-10 metų vaikai. Stovyklos metu treneriai dalyvius supažindins su teorinėmis teniso žiniomis ir praktinėmis gudrybėmis. Kviečiame dalyvauti! Registracija į stovyklą vyksta iki birželio 6 dienos telefonu +370 415 52957, el. paštu info@siauliaitennis.lt arba atvykus į teniso kortus adresu Gardino g. 8. Registruojantis nurodyti: stovyklos dalyvio vardą ir pavardę, stovyklos dalyvio gimimo datą, tėvų ar globėjų telefono numerį.

Plačiau