Šiauliečiai laimėjo vienetų finalus Toyota Cup U16 turnyre

2018-07-02

Praėjusią savaitę Šiaulių teniso mokykloje vyko Toyota Cup U16 2018 turnyras. Turnyre varžėsi Klaudija Bubelytė, Otilija Norkutė, Emilija Pranytė, Evelina Vitkevičiūtė, Emilija Tverijonaitė, Dominykas Stonkus, Ugnius Bičkauskis, Matas Bružas, Tauras Mickus ir Edvinas Grigaitis. Finaliniuose merginų vienetų ir vaikinų vienetų bei dvejetų susitikimuose žaidė Klaudija Bubelytė ir Matas Bružas. Šiaulietė Klaudija Bubelytė į merginų vienetų finalą į pateko pusfinalyje rezultatu 6:0, 6:0 įveikusi latvę Elza Tomase. Klaudija Bubelytė finale žaidė su baltaruse Hanna Serhel.  Finaliniame baltarusės ir šiaulietės susitikime rezultatu 6:3, 6:1 laimėjo Klaudija Bubelytė. Matas Bružas dalyvaco vaikinų vienetų ir dvejetų finaluose. Šiaulietis prieš finalinį susitikimą pusfinalyje 7:6 (2), 6:3 įveikė rusą Egor Shestakov. Vienetuose dėl nugalėtojo vardo Matas Bružas varžėsi su baltarusiu Mikhail Malakhovich. Finalą laimėjo Matas Br

Šiauliečiai žaidžia Toyota Cup finaluose

2018-06-29

Nuo birželio 25 dienos Šiaulių teniso mokykloje vyksta Toyota Cup U16 2018 turnyro susitikimai. Turnyre varžosi Klaudija Bubelytė, Otilija Norkutė, Emilija Pranytė, Evelina Vitkevičiūtė, Emilija Tverijonaitė, Dominykas Stonkus, Ugnius Bičkauskis, Matas Bružas, Tauras Mickus ir Edvinas Grigaitis. Finaliniuose merginų vienetų ir vaikinų vienetų bei dvejetų susitikimuose dalyvauja Klaudija Bubelytė ir Matas Bružas. Finaliniai susitikimai vyksta birželio 29 dieną. Klaudija Bubelytė finale žaidžia su baltaruse Hanna Serhel. Šiaulietė į finalą pateko pusfinalyje rezultatu 6:0, 6:0 įveikusi latvę Elza Tomase. Matas Bružas dalyvauja dvejuose finaluose - vienetų ir dvejetų. Vienetuose dėl nugalėtojo vardo Matas Bružas varžosi su baltarusiu Mikhail Malakhovich. Šiaulietis prieš finalinį susitikimą pusfinalyje 7:6 (2), 6:3 įveikė rusą Egor Shestakov. Dvejetuose Mato Bružo porininkas yra vilnietis Pijus Vaitiekūnas. Vaikinai pusfinalyje 7:5, 6:3 įveikė rusą

Tennis Europe Junior reitinge - Klaudijos Bubelytės šuolis į viršų

2018-06-29

Europos teniso (TE) asociacijos jaunių reitingų lentelėje šiaulietė Klaudija Bubelytė iš 63-iosios vietos pakilo į 46-ąją. Šiuo metu savo sąskaitoje tenisininkė turi 810 reitingo taškų. Pastaruoju metu Klaudija Bubelytė demonstruoja gerą žaidimą - šį mėnesį dalyvaudama turnyruose žaidžia jų finaluose. Tenisininkė tapo Riga Open merginų grupės vienetų laimėtoja, o Antei Cup turnyro vienetuose užėmė 2-ą vietą. TE reitingas (ankstesnė vieta): 1. (1) Whitney Osuigwe (JAV) - 4760 2. (2) Marta Kostyuk (Ukraina) - 4422 3. (3) Alex Noel (JAV) - 3453 4. (4) Clara Tauson (Danija) - 2860 5. (5) Leylah Annie Fernandez (Kanada) - 2669 6. (7) Viktoriya Kanapatskaya (Ukraina) - 2250 7. (6) Qinwen Zheng (Kinija) - 2138 8. (8) Diane Parry (Prancūzija) - 1877 9. (11) Oksana Selekhmeteva (Rusija) - 1657 10. (9) Elina Avanesyan (Rusija) - 1590 ...46. (63) Klaudija Bubelyė - 810...