Valio 2018 Bim Bam taurės turnyre šiauliečiai tapo prizininkais

2018-05-27

25-27 dienomis savaitgalį Kaune vyko „Valio 2018“ Bim Bam taurei laimėti skirtas turnyras. Jame dalyvavo 8 Šiaulių teniso mokyklos sportininkai: Tauras Mickus, Dominykas Drulia, Augustas Vasiliauskas, Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė, Elinga Jurgaitytė, Viltė Vaitkevičiūtė ir Evelina Vitkevičiūtė. Vaikinų U12 grupėje žaidė Dominykas Drulia ir Augustas Vasiliauskas. Abu sportininkai pasiekė pusfinalį. Dominykas Drulia 6:2, 6:2 nusileido klaipėdiečiui Juliui Aleksandrovui. Tame pačiame pusfinalio rate Augustas Vasiliauskas žaidė su vilniečiu Augustu Gečiausku, kuriam nusileido 7:6 (4), 6:3. Šiauliečiai susitiko mažajame grupės finale, kuriame aiškinosi 3-ios vietos laimėtoją. Rezultatu 6:3, 7:5 laimėjo Dominykas Drulia. Merginų U12 grupėje žaidusi Gabrielė Rimkutė finale 6:0, 6:2 įveikė klaipėdietę Gustę Šukytę ir užėmė 1-ą vietą. Elinga Jurgaitytė žaidė su klaipėdiete Daria Borozdina. Pripažinusi varžovės pranašumą rezultatu 6:0,

Emilija Tverijonaitė Estijoje tapo dvejetų prizininke

2018-05-25

19-27 dienomis Estijoje Emilija Tverijonaitė dalyvavo 2 kategorijos U14 teniso turnyre Estonian Junior Open. Vienetų susitikimuose šiaulietė pasiekė ketvirtfinalį, o dvejetuose tapo 2-os vietos laimėtoja. Vienetus Emilija Tverijonaitė pradėjo žaisdama su este Mariela Pluutus, kurią įveikė 6:0,6:1. Antrame rate šiaulietė 6:0, 6:3 įveikė kitą estę Kea Rael Kukk. Ketvirtfinalyje rezultatu 6:0, 6:0 turėjo pripažinti švedės Mitteregger pranašumą. Dvejetus Emilija Tverijonaitė žaidė su ukrainiete Anastasiya Zholdakova. Merginos 7:5, 6:3 įveikė latvę Valerija Maija Kargina ir prancūzę Emma Zheng, pusfinalyje lietuvės dvejetas 6:2, 6:4 įveikė estes Victoria Maria Mandma ir Emma Namnieks. Finale dvejetas žaidė su švedėmis Ida Johansson ir Agnes Mitteregger ir joms nusileidusios 6:4, 6:1 užėmė 2-ą vietą.

Kaleva turnyre šiauliečiai žaidė dvejetų finaluose

2018-05-24

Suomijos Oulu mieste 19-27 dienomis vyksta U14 ir U16 teniso turnyras Kaleva Open. Turnyre dalyvavo Ignas Balčiūnas, Dominykas Stonkus, Adomas Gedrimas, Faustas Kuliušas ir Emilija Pranytė. U14 vaikinų grupės pirmame rate Ignas Balčiūnas 6:3, 6:2 nusileido suomiui Max Alopaeus, o Faustas Kuliušas rezultatu 6:3, 6:4 pripažino suomio Emil Matikainen pranašumą. Adomas Gedrimas po lygios kovos pirmame rate 6:2, 6:7 (6), 6:2 turėjo pripažinti suomio Emeli Liukko pranašumą. Dominykas Stonkus pagal skirtsymą iš karto pateko į antrą varžybų ratą ir pasiekė ketvirtfinalį. Šiame rate šiaulietis 6:2, 7:5 nusileido italui Matteo Covato. Į antrą ratą iš karto pateko ir Tauras Mickus. Šiaulietis pasiekė pusfinalį, kuriame 6:3, 6:4 nusileido estui Andreas Sillaste. U14 merginų grupėje žaidusi Emilija Pranytė antrame vienetų rate 6:3, 6:4 nusileido rusei Daria Artemyeva. Šiaulietė dvejetų susitikimus su porininke prancūze Emma