Klaudija Bubelytė Stavanger TE 16 dvejetuose užėmė 2-ą vietą

2018-01-29

Sausio 22-28 dienomis Stavangerio mieste Norvegijoje vyko 3 kategorijos Stavanger Open TE 16 turnyras. Jame iš viso dalyvavo 3 Šiaulių teniso mokyklos sportininkai: Otilija Norkutė, Klaudija Bubelytė ir Ugnius Bičkauskis. Geriausiai sekėsi Klaudijai Bubelytei, ji turnyro dvejetuose užėmė 2-ą vietą. Dvejetus Klaudija Bubelytė žaidė su vilniete Fausta Zykute. Merginos iš karto pateko į dvejetų ketvirtfinalį, jame žaidė su prancūze Alice Bresson ir dane Zoe Du Pasquier Jensen, kurias įveikė 6:2, 6:1.  Pusfinalyje lietuvės susitiko su vengre Paloma Keresztes ir este Aurelia Riga, jas įveikė 6:1, 6:2. Dvejetų finale Klaudija Bubelytė ir Fausta Zykutė žaidė su ruse Vera Alenicheva ir slovake Nikol Paleck. Lietuvės dvejetų finale užėmė 2-ą vietą. Turnyro dvejetų ir kitas lenteles galima rasti čia.

Lietuvos U12 mergaičių teniso rinktinė neįveikė Winter Cup kvalifikacinio barjero

2018-01-27

Lietuvos U12 mergaičių teniso rinktinė sausio 26-28 dienomis Estijoje dalyvavo Winter Cup turnyro atrankos etape. Kartu su vilniete Patricija Cechanavičiūte rinktinei atstovavo dvi Šiaulių teniso mokyklos sportininkės - Liepa Šataitė ir Tėja Mikulytė. Rinktinės treneris - šiaulietis Tomas Kirstukas. Turnyro kvalifikacijos metu šalių rinktinės yra suskirstomos į 4 grupes. Kiekvienos grupės nugalėtoja rinktinė (iš viso 4) arba kelios rinktinės, jei dalyvių yra daugiau, patenka į finalinius turnyro susitikimus. Lietuvos U12 mergaičių teniso rinktinė pateko į C grupę kartu su Didžiąja Britanija, Ukraina, Estija, Baltarusija, Lenkija ir Latvija. Lietuvos rinktinė 3:0 nusileido lenkėms ir ukrainietėms, 1:2 įveikė latves. Bendroje C grupės kvalifikacijos įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė 3-ią vietą ir nepateko į finalinius susitikimus. Bendroje C grupės lentelėje Lietuva užėmė 4-ą vietą. Į finalinį etapą iš C grupės pateko Lenkija ir Didži

Klaudija Bubelytė žais Stavanger Open TE 16 dvejetų finale

2018-01-26

Sausio 22-28 dienomis Stavangerio mieste Norvegijoje vyksta 3 kategorijos teniso turnyras Stavanger Open TE 16. Turnyre iš viso dalyvauja 3 Šiaulių teniso mokyklos sportininkai: Ugnius Bičkauskis, Klaudija Bubelytė ir Otilija Norkutė. Geriausiai sekasi Klaudijai Bubelytei, sportininkė šiandien (01.26) žais merginų grupės dvejetų finale.  Klaudija Bubelytė dvejetus žaidžia poroje su vilniete Fausta Zykute. Merginos iš karto pateko į dvejetų ketvirtfinalį. Jame žaidė su prancūze Alisa Bresson ir šveicare Zoe Du Pasquier Jensen, kurias įveikė 6:2, 6:1. Pusfinalyje lietuvės susitiko su vengre Paloma Keresztes ir este Aurelia Riga, jas įveikė 6:1, 6:2. Dvejetų finale Klaudija Bubelytė ir Fausta Zykutė žais su ruse Vera Alenicheva ir slovake Nikol Paleck. Vienetuose Klaudija Bubelytė antrame rate 6:3, 2:6, 6:1 nusileido rusei Dariai Mitrokhinai. Tame pačiame turnyre Norvegijoje žaidė Ugnius Bičkauskis ir Otilija Norkutė. Abu sportininkai i