Aktuali informacija apie pasirengimą galimoms grėsmėms ir ekstremalioms situacijoms

Naujienos

Top-8 turnyre sėkmė lydėjo mokyklos sportininkus

2017-11-20

Lapkričio 16-19 dienomis Šiaulių teniso mokykloje varžėsi po 8 geriausius 12 m. ir jaunesnių, 14 m. ir jaunesnių ir 16 m. ir jaunesnių amžiaus grupių tenisininkus. Reitinginių turnyrų Top-8 finaliniame turnyre mokyklos sportininkai beveik kiekvienoje grupėje iškovojo prizines vietas. 12 m. ir jaunesnių amžiaus berniukų grupėje prizines vietas iškovojo Haroldas Kulnys ir Faustas Kuliušas. Grupės finale susitiko mokyklos sportininkas Haroldas Kulnys ir Julius Aleksandrovas. Rezultatu 6:3, 6:3 Haroldas Kulnys turėjo pripažinti varžovo pranašumą ir laimėjo 2-ą vietą. Mažajame finale Faustas Kuliušas žaidė su Juliu Augūnu ir jį įveikęs 6:3, 6:3 iškovojo 3-ią vietą. 12 m. ir jaunesnių mergaičių grupės finale susitiko dvi mokyklos sportininkės - Emilija Pranytė ir Liepa Šataitė. Rezultatu 7:6 (3), 6:2 laimėjo Liepa Šataitė. 14 m. ir jaunensių mergaičių grupėje Klaudija Bubelytė ir Emilija Tverijonaitė žaidė finale.

Plačiau

Teniso dienos šventės dovanos beglobiams gyvūnams jau „Letenėlėje“

2017-11-14

Spalio pabaigoje mokykloje vykusioje tradicinėje Teniso dienos šventėje kviesta prisijungti prie akcijos ir palikti dovanų Šiaulių gyvūnų globos namų „Letenėlė“ globojamiems gyvūnams. Surinktos dovanos su šventės teniso kamuoliukais jau atiduotos „Letenėlės“ globotiniams. Vadovė Ingrida sako, kad visi jie yra labai draugiški ir išsiilgę dėmesio. Vos tik pasirodžius su dovanomis kilo sujudimas - visi globotiniai laukia svečių. Šiuo metu „Letenėlėje“ naujų šeimininkų laukia 47 šunys ir 17 kačių.

Plačiau

Tenisininkės išmėgino savo jėgas Izraelyje ir Kipre

2017-11-09

3 mokyklos tenisininkės (Iveta Daujotaitė, Otilija Norkutė, Emilija Tverijonaitė) šią savaitę buvo išvykusios į teniso turnyrus Izraelyje ir Kipre. Iveta Daujotaitė dalyvavo Matan Gafniel Raanana Open turnyre Izraelyje, Otilija Norkutė - T. E. Tournament Raanana Izraelyje, o Emilija Tverijonaitė - Famagusta Tennis Cup U14 Kipre. Iveta Daujotaitė Izraelyje pirmame turnyro rate susitiko su Izraelio tenisininke Kristin Younes ir ją įveikė 6:3, 6:3. Antrame rate mokyklos sportininkė žaidė su ruse Maria Krupenina, kuriai nusileido 7:6, 6:2. Otilija Norkutė T. E. Tournament Raanana turnyre pirmame rate žaidė su izraeliete Maya Rosenberg ir ją įveikė 6:0, 6:0. Antrame rate Otilija Norkutė susitiko su austre Gloria Neunteufel ir jai nusileido rezultatu 6:3, 6:1. Emilija Tverijonaitė Kipre pirmame rate žaidė su bulgare Regina Terziyska ir ją įveikė 6:4, 6:3. Antrame rate Emilija Tverijonaitė nusileido kiprietei Kilo Mariai Ioannou 6:4, 6:1. Merginų treneriai &Sca