Mokykloje vyks tradicinė Teniso diena

2017-10-25

Spalio 28 dienos popietę Šiaulių teniso mokykla siūlo praleisti aktyviai ir kviečia dalyvauti Teniso dienos šventėje. Nuo 11 val. (registracija nuo 10.30 val.) atvykusių į mokyklą laukia judrios, linksmos estafetės ir loterija be pralaimėjimo. Taip pat tradiciškai organizuojamos mini teniso dvejetų varžybos leis jėgas išmėginti tiek vaikams, tiek jų tėveliams.  Ši mokyklos šventė kiek kitokia nei kitos - jos metu bus nepamiršti ir Šiaulių gyvūnų globos namai Letenėlė. Teniso dienos kamuoliukai bus padovanoti Šiaulių Letenėlės globotiniams. Be to, visi norintys galės palikti globotiniams dovanų (ėdalo, žaisliukų ir panašiai) kortuose būsiančioje dėžėje.

Klaudija Bubelyė Adaži Open turnyre tapo dvejetų vicečempione

2017-10-23

Spalio 14 – 20 dienomis Latvijos Adaži mieste vyko tarptautinis U14 Adaži Open turnyras. Jame dalyvavusi Klaudija Bubelytė poroje su Patricija Paukštyte tapo turnyro dvejetų vicečempione. Pirmajame dvejetų rate lietuvės be vargo įveikė latves Angeliną Blinovą ir Eliną Ogenosovą (6:0, 6:0), ketvirtfinalyje – latvę Laurą Pliksą ir rusę Anastasią Rachkovskayą (7:6 (3), 6:2). Pusfinalyje Klaudija Bubelytė ir Patricija Paukštytė žaidė su ruse Ksenia Minaeva ir lenke Weronika Wozny, kurias įveikė 6:0, 6:3. Finale lietuvės žaidė su baltarusėmis Aliona Falei ir Evialina Laskeviche ir po atkaklios kovos turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 6:2, 4:6, 10:6. Klaudija Bubelytė taip pat žaidė Adaži Open vienetų susitikimuose. Pirmajame vienetų rate mokyklos sportininkė susitiko su lenke Leticia Matuszewski ir ją įveikė 6:1, 6:0, o antrame rate rezultatu 6:2, 6:1 įveikė rusę Ksenią Minaevą. Ketvirtfinalyje Klaudija Bubelytė turėjo pripažinti varžovės balta

Mokyklos sportininkai tapo prizininkais Šiauliai Open turnyre

2017-10-23

Spalio 20 – 22 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyko Šiauliai Open U14. Jame dalyvavę Emilija Tverijonaitė, Tauras Mickus, Liepa Šataitė ir Dominykas Stonkus tapo prizininkais. Turnyre taip pat dalyvavo Emilija Pranytė, Melissa Odzemir, Tėja Mikulytė, Adomas Gedrimas, Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Dominykas Drulia, Karolis Kudžma ir Emilis Baltrimaitis. Merginų grupėje nugalėtoja tapo mokyklos sportininkė Emilija Tverijonaitė. Visą turnyrą žaidusi užtikrintai finale ji 6:3, 6:0 įveikė Anastasiją Adeikytę. Liepa Šataitė toje pačioje grupėje užėmė 3-ią vietą. Mažajame finale sportininkė 6:3, 6:3 įveikė Gabrielę Strolytę. Turnyro vaikinų grupėje nugalėtoju tapo kitas mokyklos sportininkas Tauras Mickus. Finale jis 7:6 (2), 6:3 įveikė Nojų Pošką. Vaikinų grupėje 3-ią vietą užėmė Dominykas Stonkus. Susitikime dėl 3-ios ir 4-os vietos Dominykas Stonkus 6:3, 6:2 laimėjo susitikimą su Benu Uldukiu. Turnyro lenteles galima ra