Dėl Nacionalinės treniruočių stovyklos

2017-09-11

Rugsėjo 15–17 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyks Nacionalinė treniruočių stovykla. Stovyklos pradžia 15 val. Kilus bet kokiems klausimams galite rašyti el. paštu jauniu.tenisas@tennis.lt arba skambinti tel. nr. +37067030039.

Laimėjimų gausa Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyre

2017-09-10

Rugsėjo 8–10 dienomis Vilniuje vyko 1 ir 2 kategorijos Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyrai Neodenta taurei laimėti. Juose dalyvavo gausus būrys mokyklos sportininkų: Emilija Tverijonaitė, Liepa Šataitė, Melissa Ozdemir, Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Haroldas Kulnys, Dominykas Stonkus, Nojus Rimkevičius, Karolis Kudžma, Klaudija Bubelytė, Tėja Mikulytė, Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė, Elinga Jurgaitytė, Urtė Danielaitytė, Ignas Balčiūnas, Rojus Gruzdas, Justas Kurapkis. 1 kategorijos U14 turnyre mokyklos sportininko Dominyko Stonkaus ir Baltic Tennis Club sportininko Edo Butvilo dvejetas tapo čempionais dvejetų finale 6:4, 6:4 įveikę Nojų Pošką ir Roką Lisauską. III vietą dvejetų susitikimuose laimėjo Faustas Kuliušas ir Adomas Gedrimas. Mažajame finale jie 6:2, 6:2 įveikė Artūrą Krincikį ir Beną Uldukį. Merginų grupėje vienetų susitikimuose triumfavo Emilija Tverijonaitė. Viso turnyro metu demon

Mokyklos sportininkų pasiekimai Venden Cup Liepaja 2017

2017-09-09

Rugsėjo 4–8 dienomis Liepojoje vykusiame Venden Cup Liepaja 2017 turnyre dalyvavo Augustas Onaitis, Domantas Šakinis, Iveta Daujotaitė ir Evelina Vitkevičiūtė. Domantas Šakinis po sėkmingo starto antrajame turnyro rate 6:4, 6:4 įveikė baltarusį Zhaną Skindzerį. Ketvirtfinalyje mokyklos sportininkas žaidė su švedu Eriku Carlstenu. Susitikimą rezultatu 6:4, 6:0 laimėjo švedas. Iveta Daujotaitė antrajame turnyro rate susitiko su baltaruse Ksenia Yerisha, kurią įveikė 6:3, 6:1. Kitame etape Iveta Daujotaitė žaidė su latve Patricija Spaka ir jai nusileido 6:1, 6:0. Antrajame dvejetų susitikimų rate Domantas Šakinis ir Simonas Žukauskas turėjo pripažinti varžovų latvio Roberto Jaricevskio ir prancūzo Arthuro Cazauxo pranašumą 7:5, 6:3. Iveta Daujotaitė ir jos porininkė baltarusė Kseniya Yersh laimėjo mačą su kita mokyklos sportininke Emilija Vitkevičiūte ir norvege Marena Nordkleve rezultatu 1:6, 6:0 (10:7). Pusfinalyje Iveta Dauj