Renginių kalendorius

Naujienos

Daviso taurė: Lietuvos rinktinė kipriečius egzaminuos Šiaulių arenoje

2012-11-22

Daviso taurė: Lietuvos rinktinė kipriečius egzaminuos Šiaulių arenoje
Po metų pertraukos į Daviso taurės Europos-Afrikos zonos antrą grupę grįžusi Lietuvos rinktinė pirmą kitų metų mačą vasario 1-3 dienomis žais universalioje Šiaulių arenoje. Lietuvių varžove bus charizmatiškojo Marcos Baghdačio (ATP 36) vedina Kipro rinktinė. “Matydami augantį susidomėjimą tenisu priėmėme sprendimą mačą tarp lietuvių ir Kipro surengti žiūrovams patogioje erdvėje - universalioje arenoje. Labai tikiuosi, kad mūsiškius palaikys pilnos tribūnos, o tenisą, kaip puikią savaitgalio pramogą, atras jo gyvai dar nematę žmonės,” - teigia Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas. Šiaulių meras Justinas Sartauskas džiaugiasi, jog Daviso taurės mačai po 13 metų pertraukos grįžta į Šiaulius. “Mūsų laukia puikus reginys, o šiauliečiai turi progą įrodyti, kad būtent čia yra Lietuvos teniso sostinė. Tikiu, kad miestiečiai ne tik gausiai rinksis į arenos tribūnas ir karštai palaikys mūsų tenisini

Plačiau

Bendrojo parengimo grupių turnyro rezultatai

2012-11-19

Bendrojo parengimo grupių turnyro rezultatai
Lapkričio 16-17 dienomis įvyko bendrojo parengimo turnyras. Turnyre dalyvavo 32 dalyviai iš Šiaulių teniso mokyklos ir Radviliškio teniso klubo. Berniukų grupės nugalėtoju tapo Tadas Sipavičius (Šiaulių teniso mokykla), antrą vietą iškovojo Kristupas Mikaliūnas (Šiaulių teniso mokykla), trečią vietą užėmė Jonas Ruseckas (Radviliškio teniso klubas). Mergaičių grupėje nenugalima buvo Goda Jasinavičiūtė (Radviliškio teniso klubas), antrą vietą užėmė Viktorija Sabulytė (Šiaulių teniso mokykla), trečioji vieta atiteko Gytei Kuzavinytei (Šiaulių teniso mokykla).

Plačiau

Mokyklos auklėtiniai įtraukti į sportininkų rengiamų Rio De Žaneiro olimpinėms žaidynėms sąrašus

2012-11-16

Mokyklos auklėtiniai įtraukti į sportininkų rengiamų Rio De Žaneiro olimpinėms žaidynėms sąrašus
Trys tenisninkai, iš kurių net du Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai, įtraukti į sportininkų rengiamų 2016 m. Rio De Žaneiro olimpinėms žaidynėms sąrašą ir sportininkų olimpinės pamainos sąrašą. Į sportininkų rengiamų 2016 m. Rio De Žaneiro olimpinėms žaidynėms sąrašą įtrauktas Ričardas Berankis (tr. Remigijus Balžekas). Į sportininkų pamainos sąrašą įtraukta Justina Mikulskytė (Tr. Rita Romencovienė ir Šarūnas Kulnys) ir vilnietė Akvilė Paražinskaitė.  

Plačiau