Renginių kalendorius

Naujienos

"Vilniaus teniso akademijos taurė" turnyro rezultatai

2015-11-09

Savaitgalį Vilniuje vykusiame "Vilniaus teniso akademijos taurė" turnyre dalyvavo mažieji  Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai.  Mergaičių tarpe Viktorija Gerasimova laimėjo III-ąją vietą. Tarp berniųkų geriausiai pasirodė Matas Kurmanskis, sportininkas iškovojo I-ąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Plačiau

"Jurmala Open" turnyras

2015-10-08

Latvijoje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos ketvirtos kategorijos tunyre "Jurmala Open" mokyklos auklėtiniai Tomas Vaišė (ITF 422 reit.) ir Gvidas Motuzas (ITF 473 reit.) dvejetų ketvirtfinalyje 6-3 7-5 laimėjo prieš ruso Martin Kucheras (ITF 1650 reit.) ir baltaruso Anton Levanovich (ITF 1515 reit.) porą, pusfinalyje šiauliečių pora susitinka su latvių dvejetu Gustavs Lukstins (ITF 546 reit.) ir Rudolfs Mednis (ITF 250 reit.). Vaikinų vienetų turnyro antrame rate Tomas Vaišė 6-2 6-3 laimėjo prieš norvegą Herman Sterner Kristensen (ITF 1650 reit.), ketvirtfinalyje mokyklos auklėtinis žais prieš rusą Nikolay Vylegzhanin (ITF 656 reit.). Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Plačiau

"Siauliai Open" turnyro rezultatai

2015-10-05

Spalio 2 - 4 dienomis įvyko Šiaulių miesto jaunių 14 m. ir jaunesnių atviros pirmrnybės "Siauliai Open". Merginų vienetų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Evelina Vitkevičiūtė; II vieta - Gabrielė Česonytė; III vieta - Fausta Zykutė; Merginų dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Gabrielė Česonytė ir Fausta Zykutė; II vieta - Klaudija Bubelytė ir Evelina Vitkevičiūtė; III vieta - Kamilė Jonikaitė ir Patricija Lapienytė; Vaikinų vienetų turnyro prizininkais tapo: I vieta - Matas Bružas; II vieta - Edvinas Grigaitis; III vieta - Nikita Fiodorov; Vaikinų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Matas Bružas ir Edvinas Grigaitis; II vieta - Nikita Fiodorov ir Aleksasndras Urbonavičius; III vieta - Pijus Vaitiekūnas ir Ainius Sabaliauskas; Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.