Renginių kalendorius

Naujienos

"ITF Liepaja International Tournament" rezultatai

2015-09-10

Latvijoje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos penktos kategorijos turnyre dalyvauja 5 mokyklos auklėtiniai - Gvidas Motuzas, Tomas Vaišė, Augustas Onaitis, Iveta Daujotaitė, Emilija Gedvilaitė. Geriausiai sekasi keturiolikmetei Ivetai Daujotaitei. Mokyklos auklėtinė 7-5 6-2 ketvirtfinalyje nugalėjusi baltarusę Katsiaryna Yemelyanenka, pusfinalyje susitinka su ruse Anastasia Veselova. Emilija Gedvilaitė pirmame rate 6-1 6-4 nusileido latvei Danielai Vismane. Vaikinų tarpe Tomas Vaišė nukeliavo iki ketvirtfinalio, kur 6-7(1) 6-4 6-3 nusileido lenkui Piotr Smietana. Augustas Onaitis ir Gvidas Motuzas neįveikė pirmojo rato. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Plačiau

Iveta Daujotaitė "Siauliai Mayor's Cup 2015" turnyro dvejetų nugalėtoja

2015-09-07

Rugpjūčio 31 - rugsėjo 5 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyko Tarptautinės teniso federacijos 5 kategorijos "Siauliai Mayor's Cup 2015" turnyras. Mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė poroje su lietuve Emilija Kravtaite iškovojo I vietą, dvejetų finale nugalėjusios Anastasia Veselova ir Elizaveta Volodko iš Rusijos. Vaikinų dvejetų turnyrą laimėjo estai Robin Erik Parts ir Siim Troost. antrąją vietą užėmė Roberts Grinvalds ir Gustavs Lukstinis iš Latvijos. Vienetų turnyrą laimėjo rusė Elizaveta Volodko ir latvis Roberts Grinvalds. Antrąją vietą užėmė Rebeka Margareta Mertena iš latvijos ir slovakas Filip Kucbel. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Plačiau

"Siauliai Mayor's Cup 2015" turnyras

2015-09-03

Šiaulių teniso mokykloje vykstančiame Tarprtautinės teniso federacijos 5 kategorijos "SIAULIAI MAYOR'S CUP 2015" turnyre dalyvauja sportininkai iš 12 valstybių. Savo jėgas tikrina 17 lietuvių iš kurių 9 mokyklos auklėtiniai - Gvidas Motuzas, Tomas Vaišė, Domantas Šakinis, Augustas Onaitis, Emilija Gedvilaitė, Iveta Daujotaitė, Marija Povilionytė, Aleksas Gamzin, Vera Antonova. Vienetų varžybose geriausiai sekasi Gvidui Motuzui. Antrame rate nugalėjęs estą Siim Troost, ketvirtfinalyje mokyklos auklėtinis susitinka su latviu Roberts Grinvalds. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.