Nacionalinė treniruočių programa startuoja Šiauliuose

2015-03-31

Lietuvos teniso sąjunga (LTS) pradeda Nacionalinės treniruočių programos projekto įgyvendinimą. Kartą per mėnesį geriausi Lietuvos treneriai geriausiems įvairių amžiaus grupių tenisininkams rengs kelių dienų treniruočių stovyklas.  Pirmosios treniruotės šių metų balandžio 3-5 dienomis vyks Šiaulių teniso mokykloje. Čia treneris Šarūnas Kulnys dirbs su perspektyviausiais trylikamečiais Lietuvos tenisininkais, atrinktais pagal U14 reitingą. Į Šiauliuose vyksiančias treniruotes kviečiama 14 sportininkų - 8 berniukai ir 6 mergaitės. Į Šiaulius kviečiamų tenisinkų sąrašas. Žaidėjai, planuojantys atvykti į Šiaulius, turi užpildyti dalyvio anketą ir iki kovo 31 dienos atsiųsti ją el. paštu ltu.tennis.coach@gmail.com <mailto:ltu.tennis.coach@gmail.com>. Numatoma treniruočių pradžia - balandžio 3 d. 16 valanda.  Nacionalinės treniruočių programos tikslas - sudaryti sąlygas geriausiems

Tenisininkė Iveta Daujotaitė Rytų Europos U14 čempionate iškovojo sidabro medalį

2015-03-23

Lietuvos keturiolikmečių teniso rinktinė sėkmingai pasirodė Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) rengiamose Rytų Europos čempionato varžybose. Antalijoje (Turkija) vykusiame turnyre Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė iškovojo sidabro medalį merginų vienetų varžybose. Ši pergalė šiaulietei turėtų atverti duris į Tennis Europe finansuojamą Rytų Europos rinktinę, kurios nariais ankščiau yra buvę Ričardas Berankis, Mantas Bugailiškis, Iveta Dapkutė, Justina Mikulskytė, Dovydas Šakinis.  Varžybų finale Lietuvos tenisininkė 1:6 7:5 1:6 nusileido Moldovos sportininkei Vitalijai Stamat.    Lietuvos rinktinę Turkijoje lydėjęs treneris Tomas Kirstukas sako esąs patenkintas komandos ir ypač I. Daujotaitės pasirodymu.    “Žinoma visada norisi daugiau. Bet vargu ar Iveta Antalijoje galėjo laimėti finalo susitikimą. Tiesiog tą dieną jos varžovė žaidė tikrai gerai, agresyviai. Finalas

Atviro vaikų 7 m., 10 m. ir jaun. turnyro rezultatai

2015-03-21

Kovo 20-21 dienomis įvyko vaikų "Raudonojo korto" ir "Žaliojo korto" varžybos. Dalyvavo 7 metų ir jaunesnių, 10 metų ir jaunesnių vaikų būrys. "Raudonojo korto" prizininkėmis tapo: I vieta - Julija Jupatova; II vieta - Viltė Daukantaitė; III vieta - Viktorija Gerasimova; "Raudonojo korto" prizininkais tapo: I vieta - Julius Aleksandrovas; II vieta - Matas Kurmanskis; III vieta - Ričardas Rybakas; "Žaliojo korto" prizininkėmis tapo: I vieta - Vaida Matusevičiūtė; II vieta - Narutė Mazurkevičiūtė; III vieta - Meda Rimaitė; "Žaliojo korto" prizininkais tapo: I vieta - Kasparas Poška; II vieta - Ignas Balčiūnas; III vieta -Haroldas Kulnys; Turnyro lentelės.