Renginių kalendorius

Naujienos

Liepaja International Tournament U14 - finalistė Liepa Šataitė

2019-06-25

Birželio 15-21 dienomis Latvijoje vyko 2 kategorijos Europos teniso asociacijos turnyras Liepaja International Tournament U14. Jame varžėsi Adomas Gedrimas, Haroldas Kulnys, Augustas Vasiliauskas, Liepa Šataitė (treneris Tomas Kirstukas), Dominykas Drulia, Faustas Kuliušas (trenerė Rita Romencovienė). L. Šataitė žaidė merginų grupės vienetų finale. L. Šataitė į merginų vienetų finalą pateko pusfinalyje 6:2, 6:3 įveikusi japonę Hayu Kinoshitą. Finale L. Šataitė susitiko su baltaruse Hanna Tsitavets, kuri laimėjo rezultatu 6:2, 7:5 ir L. Šataitė užėmė 2-ą vietą. Sportininkė dvejetų nežaidė.   Vaikinų vienetuose  H. Kulnys antrame rate 1:6, 6:2, 6:1 pripažino esto Villemo Aadamsoo pranašumą. A. Vasiliauskas antrame rate 6:0, 6:1 nusileido baltarusiui Tikhonui Fedorovui. A. Gedrimas ir F. Kuliušas varžovams nusileido pirmuose ratuose: A. Gedrimas 6:3, 6:0 nusileido estui Petrikui Tamtikui, F. Kuliušas - 7:5,

Plačiau

Emilija Tverijonaitė - dvejetų finalininkė Ukrainoje

2019-06-25

15-23 dienomis Ukrainoje vyko 1 kategorijos Europos teniso asociacijos Ukrainian Junior Open turnyras. Jame U16 grupėje žaidusi Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė) vienetuose pasiekė ppusfinalį, o dvejetuose žaidė finale. Pirmame vienetų rate E. Tverijonaitė 7:6 (3), 6:1 įveikė ukrainietę Anastasiią Iakovlievą. Antrame rate sportininkė 6:4, 6:1 įveikė ukrainietę Liką Peresypkiną, o ketvirtfinalyje - 7:5, 6:2 ukrainietę Anastasiyą Zholdakovą. Pusfinalyje E. TVerijonaitė žaidė su ukrainiete Alisa Baranovska, kuriai nusileido 7:5, 6:1. Dvejetus E. Tverijonaitė žaidė su A. Zholdakova. Merginos į dvejetų finalą pateko pusfinalyje 1:6, 6:2, 10:3 įvekusios ukrainietes L. Peresypkiną ir Ruslaną Kovalenko. Finale lietuvės dvejetas susitiko su ukrainietėmis A. Baranovska ir Elen Graba, kurioms nusileido 6:1, 6:1 ir užėmė 2-ą vietą

Plačiau

Roneta Kačinskaitė Kaune tapo vienetų varžybų nugalėtoja

2019-06-25

Birželio 21-23 dienomis Kaune vyko Kauno miesto atviros pirmenybės. Jose varžėsi 10 m. ir jaunesni sportininkai. Šiaulių teniso akademijos sportininkė Roneta Kačinskaitė (treneris Romas Galdikas) laimėjo visus susitikimus ir tapo vienetų varžybų nugalėtoja. R. Kačinskaitė pirmame rate susitiko su Izabele Skietryte (Kauno teniso klubas Ąžuolynas) ir ją įveikė 6:1, 6:2. Kita R. Kačinskaitės varžovė buvo kaunietė Maja Navikaitė, kurią įveikė 6:1, 6:0. Finale R. Kačinskaitė žaidė su Jone Bakyte (Kauno teniso klubas Ąžuolynas). Įveikusi varžovę rezultatu 6:1, 6:3 šiaulietė užėmė 1-ą vietą.