Renginių kalendorius

Naujienos

Seb Futures Cup 2018 turnyre Lietuvos komanda užėmė 3-ią vietą

2018-10-08

Seb Futures Cup 2018 turnyre Lietuvos komanda užėmė 3-ią vietą
 SEB Futures Cup 2018 turnyras šiais metais vyko spalio 6-7 dienomis Taline (Estijoje). Šis turnyras yra pagrindinis Baltijos šalių turnyras, kuris yra koordinuojamas Lietuvos, Latvijos ir Estijos teniso sąjungų. Turnyre dalyvauja 9 m. ir jaun.,  11 m. ir jaun., 13 m. ir jaun. amžiaus grupių sportininkai. Iš Šiaulių teniso akademijos sportininkų turnyre dalyvavo Atėnė Romencovaitė, Mėta Karčemarskaitė, Faustas Kuliušas ir Liepa Šataitė. Susumavus laimėtus susitikimus ir surinktus komandinius taškus Lietuvos komanda SEB Futures Cup turnyre šiemet užėmė 3-ią vietą. Detalius susitikimų rezultatus galima rasti paspaudus ant nuorodos.  

Plačiau

Dėl pakeisto pavadinimo

2018-10-05

Dėl pakeisto pavadinimo
  Informuojame, kad nuo spalio 4 dienos Šiaulių teniso mokyklos pavadinimas pakeistas į Šiaulių teniso akademijos pavadinimą. Prašome į tai atsižvelgti atliekant mokėjimus už sportininkų teniso treniruotes.

Plačiau

Klaudija Bubelytė išvyko į Masters turnyrą

2018-10-05

Klaudija Bubelytė išvyko į Masters turnyrą
Šiaulių teniso akademijos sportininkė Klaudija Bubelytė išvyko į Italija, kur dalyvaus Europos teniso asociacijos Masters teniso turnyre. Baigiamajame sezono turnyre varžosi tenisininkės, iškovojusios daugiausiai taškų sezono metu. Patekimą į vieną svarbiausių šešiolikmečių turnyrų K. Bubelytė užsitvirtino triumfavusi šešiolikmečių 1 kategorijos turnyrą Jugend Cup Renningen/Rutesheim Internat. Deutche Tennismeisterschafter U16 turnyre. Po dvigubos pergalės 1 kategorijos turnyre kalbinta sportininkė savo tikslų Masters turnyre nekeičia ir dabar - toliau išlieka noras sužaisti gerus mačus. „Visada norisi pasiekti kuo tolimesnius etapus, kuo geriau pasirodyti. Masters turnyre dalyvausiu su tikslu sužaisti gerus mačus ir turėti gerą rezultatą. Norisi sužaisti taip, kad būtų ką prisiminti“,- pasakoja K. Bubelytė.&nb

Plačiau