Renginių kalendorius

Naujienos

Mokyklos auklėtiniai išvyko į Latviją - "Venden Cup" turnyrą

2015-06-22

Mokyklos auklėtiniai - Julius Adomavičius, Matas Bružas, Edvinas Grigaitis, Matas Vasiliauskas, Iveta Daujotaitė  išvyko į Latviją, kur savo jėgas išbandys Europos teniso asociacijos 14 metų ir jaunesnių antros kategorijos teniso turnyre "Venden Cup".  Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

Gvidas Motuzas "Riga Open" dvejetų turnyro prizininkas

2015-06-20

Latvijoje įvykusiame Europos teniso asociacijos ir  Tarptautinės teniso federacijos jaunių turnyre „Riga Open“ iš mokyklos auklėtinių geriausiai sekėsi Gvidui Motuzui. Sportininkas turnyro dvejetų finale, poroje su lenku Piotr Smietana (ITF 615 reit.) 6-4 6-3 nusileido latvių dvejetui Gustavs Lukstins (ITF 750 reit.) ir Rudolfs Mednis (ITF 246 reit.) ir užėmė II vietą. Daugiau informacijos apie "Riga Open" 18U turnyrą Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje. Daugiau informacijos apie „Riga Open – Inspired by tennis“ turnyrą Europos teniso asociacijos tinklapyje.

Plačiau

"Riga Open" 18U įveiktas pirmasis ratas

2015-06-16

Latvijoje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos jaunių 18 metų ir jaunesnių turnyre „Riga Open“ mokyklos auklėtiniai įveikė pirmajį ratą. Gvidas Motuzas (ITF 549 reit.) 6-0 6-2 nugalėjo varžovą iš Izraelio Shon Batkis (ITF 2033 reit.), antrame rate žais su kipriečiu Costantinos Christoforou (ITF 398 reit.). Tomas Vaišė (ITF 408 reit.) pirmajame rate 6-4 6-4 laimėjo prieš latvį Roberts Grinvalds (ITF 1902 reit.), antrajame rate Tomas Vaišė susitinka su romunu Razvan Marius Codescu (ITF 717 reit.). Merginų vienetų varžybose Iveta Daujotaitė pirmajame rate 4-6 6-4 7-5 nugalėjo kiprietę Eliza Omirou (ITF 321 reit.), antrajame rate žais su lenke Wiktoria Rutkowska (ITF 1031 reit.). 18U vaikinų dvejetų turnyre Tomas Vaišė (ITF 408 reit.) poroje su ukrainiečiu Vladyslav Lobak (ITF 889 rei.) 3-6 6-3 (12-10) nugalėjo vilniečio Emilio Rusakevičiaus (ITF 711 reit.) ir ukrainiečio Mykyta Mashtakov (ITF 476 reit.) porą. Ketvirtfinalyje susiti