Šiaulių miesto atvrų jaunių pirmenybių "Siauliai Open" rezultatai

2016-01-25

Sausio 22-24 dienomis vyko Šiaulių miesto atviros jaunių 16 m. ir jaun. pirmenybės 'Siauliai Open". Merginų vientų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Fausta Zykutė; II vieta - Darja Kovaliova; III vieta - Otilija Norkutė; Merginų dvejetų prizininkės: I vieta - Nika Novikova ir Klaudija Bubelytė; II vieta - Milena Kriukelytė ir Daria Mitrochina; III vieta - Fausta Zykutė ir Darja Kovaliova; Vaikinų vienetų prizininkais tapo: I vieta - Povilas Stonkus; II vieta - Matas Supranavičius; III vieta - Matas Vasiliauskas; Vaikinų dvejetų prizininkai: I vieta - Matas Supranavičius ir Matas Bružas; II vieta - Tadas Štreimikis ir Nikita Fiodorov; III vieta - Edvinas Grigaitis ir Matas Vasiliauskas; Turnyro lentelės Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Matas Bružas laimėjo II vietą!

2016-01-18

Sausio 11-18 dienomis Estijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. turnyre "Narva Cup", mokyklos auklėtinis Matas Bružas poroje su latviu Karlis Ozolins laimėjo II vietą, dvejetų finale 2-6 6-4 10-7 nusileidę italo Mattia Bernardi (TE 50 reit.) ir esto Alexander Georg Mandma (TE 25 reit.) dvejetui. Daugiau informacijos Europos teniso sąjungos tinklapyje.

Matas Vasiliauskas iškovojo II vietą!

2016-01-10

Europos teniso asociacijos (TE) jaunių 14 m. ir jaunesnių turnyre „Toyota Cup“  mokyklos auklėtinis Matas Vasiliauskas (TE 103 reit.) iškovojo II-ąją vietą, finale 3-6 2-6 nusileidęs britui Peter Alam (TE 408 reit.). Tai yra pirmasis Mato Vasiliausko finalas Europos teniso asociacijos turnyre. Merginų vienetų turnyro nugalėtoja tapo prancūzė Salma Djoubri  (TE 19 reit.) 6-1 6-2 nugalėjusi latvę Patriciją Spaka (TE 73 reit.). Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.