Renginių kalendorius

Naujienos

Bosnija ir Hercogovina nebuvo svetinga Klaudijai Bubelytei

2019-09-20

Rugsėjo 16 – 22 dienomis Bosnijoje ir Hercogovinoje, Mostoto mieste, vyksta „Mostar Open 18&U 2019“ tarptautinės teniso federacijos turnyras, kuriame dalyvauja  Šiaulių teniso akademijos auklėtinė Klaudija Bubelytė (tren. Šarūnas Kulnys). Deja turnyras Klaudijai  susiklostė ne itin sėkmingai. Jau po pirmojo rato turėjo pasitraukti iš varžybų. Vienetų varžybose Klaudija 3/6 2/6 pralaimėjo varžovei iš Kroatijos Lucija CIRIC BAGARIC, o dvejetuose - poroje su Aleksandra SIMEVA (MKD) turėjo pripažinti A.Petrovic (SUI) ir L. Radivojevic (SRB) poros pranašumą, rezultatu 2/6 6/3 10/5. Turnyro rezultatus galite rasti čia: https://www.itftennis.com/juniors/tournaments/tournament/info.aspx?tournamentid=1100044632 Linkime sėkmės ateinančiuose turnyruose.

Plačiau

Iš Kauno grįžo keturi prizininkai!

2019-09-16

Savaitgalį Kaune vyko vaikų teniso turnyras. Dešimtmečių tarpe Šiaulių teniso akademijos auklėtiniai iškovojo 4 prizines vietas. I vietą iškovojo Luknė Vaitkevičiūtė, II vietą - Roneta Kačinskaitė ir III vietą - Ugnė Vasiliauskaitė; Berniukų tarpe geriausiai sekėsi Arnui Viktoravičiui. Auklėtinis užėmė II vietą. Susitikimų rezultatus rasite Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Plačiau

Emilija Tverijonaitė - vienas turnyras du finalai!

2019-09-15

Jelgavoje praūžė Europos teniso asociacijos ”Jelgava Open 2019“ turnyras, kuriame dalyvavo pajėgiausi 16 m. Šiaulių teniso akademijos auklėtiniai. Neveltui Šiauliai vadinami Lietuvos teniso sostine, šį vardą tik patvirtino puikus akademijos auklėtinių pasirodymas. Geriausiai sekėsi Emilijai Tverijonaitei (trenerė Rita Romencovienė), kuri pasiekė net du varžybų finalus. Vienetų varžybose Emilija suklupo tik finale, kuriame turėjo pripažinti Baltarusijos atstovės Darijos Butsko pranašumą - 6/3 6/1. Tačiau dvejetuose Emilijos  ir Patricijos Paukštytės porai niekas per visą turnyrą nesugebėjo pasipriešinti. Sportininkės finale rezultatu 6/1 6/0 įveikė Adelės Adeikytės ir Valerijos Krokhotinos (RUS) duetą ir tapo turnyro nugalėtojomis. Turnyre dalyvavo ir kiti akademijos sportininkai: T.Mickus ir D.Stonkus. Turnyro rezultatus galite rasti čia: https://www.tenniseurope.org/sport/draws.aspx?id=19B511A3-C23F-48B7-B8ED-8C6331D9876E