Renginių kalendorius

Naujienos

Lietuvos moterų teniso rinktinė stoja į kovą Federacijos taurės varžybose

2019-04-16

Komandos kapitonė Edita Liachovičiūtė į rinktinę pakvietė Joaną Eidukonytę ir tris Šiaulių teniso akademijos sportininkes - Ivetą Daujotaitę, Klaudiją Bubelytę ir Emiiją Tverijonaitę. 9 Helsinkyje kovojančios komandos yra suskirstytos į du pogrupius. Stipriausios abiejų pogrupių komandos paskutinę varžybų dieną susikaus dėl kelialapio į antrąją FedCup varžybų grupę. Lietuvos tenisininkės A pogrupyje išbandys jėgas su Suomijos, Maltos ir Islandijos komandomis. B pogrupyje varžosi Kipras, Šiaurės Makedonija, Alžyras, Kongas ir Kosovas. E. Liachovičiūtė sako, jog komanda sieks pogrupyje užimti pirmą vietą, vadinasi – tęsti kovą dėl bilieto į aukštesnę varžybų grupę. „Mūsų komanda yra tikrai jauna, kiek daugiau patirties turi tik Joana Eidukonytė. Kita vertus, likusios žaidėjos dabar rodo tikrai neblogus rezultatus jaunių turnyruose. Todėl tikiu, kad Helsinkyje galime iškovoti gražių pergalių. Žiūrėdama į komandų sudėtis manau, kad kortų &sc

Plačiau

Vyko Šiaulių miesto atviros jaunučių 12 m ir jaunesnių pirmenybės

2019-04-15

Balandžio 12-14 dienomis akademijoje vyko Šiaulių miesto atviros jaunučių 12 m. ir jaunesnių pirmenybės. Jose dalyvavo Maksimilijonas Saudargas, Beatričė Balsytė, Lėja Blinkevičiūtė, Guoda Kubickaitė (trenerė Rita Romencovienė), Einius Gofensas, Matas Kurmanskis ir Deina Ščipokaitė (treneris Tomas Kirstukas). Berniukų grupėje M. Saudargas tolimesniuose susitikimuose aiškinantis vietas 7:5, 6:4 įveikė M. Kurmanskį ir užėmė 5-ą vietą. M. Kurmanskiui atiteko 6-ą vieta. E. Gofensas sužaidęs 6:0, 6:0 su Aivijumi Klupšu užėmė 10-ą vietą. Mergaičių grupėje G. Kubickaitė užėmė 9-ą vietą 5:4 (5), 4:0 sužaidusi su Ugne Opulskyte. B. Balsytė, L. Blinkevičiūtė ir D. ščipokaitė kartu su kitomis dalyvėmis dalinasi 13-16-ą vietas.

Plačiau

Oranžinio korto varžybose - mažųjų tenisininkų pergalės

2019-04-08

Praėjusį savaitgalį vykusiose Oranžinio korto varžybose dalyvavo nemažas būrys šiauliečių: Luknė Vaitkevičiūtė, Meda Kurmanskytė, Rusnė Donėlaitė, Roneta Kačinskaitė, Arnas Viktoravičius, Kajus Grigas (treneris Romas Galdikas), Aleksandras Saudargas (trenerė Rita Romencovienė), Dovydas Vaišys, Arijelis Gulbinas (treneris Saulius Andriušaitis) ir Juras Renusas (trenerė Gerda Lukjančukaitė). Šiaulietės žaidė abejuose mergaičių grupės finaluose. L. Vaitkevičiūtė įveikė visas savo varžoves ir žaidė mergaičių vienetų finale. Jame 4:2, 1:4, 10:4 nusileido varžovei Vasarei Stanaitytei. Mažajame finale dėl 3-ios vietos žaidė dvi šiaulietės - R. Kačinskaitė ir R. Donėlaitė. Pastaroji laimėjo rezultatu 5:3, 4:1 ir užėmė 3-ią vietą, R. Kačinskaitei atiteto 4-ą vieta. M. Kurmanskytė su kita sportininke dalinasi 11-12-ą vietas. Berniukų grupėje A. Viktoravičius užėmė 5-ą, A. Saudargas - 17-ą (taip pat laimėjo paguodą), J. Renusas - 18-ą, R. Grigas - 20-23-ią