Klaipėdos miesto atvirų pirmenybių „Tennis Star taurei laimėti“ rezultatai

2015-06-14

Klaipėdoje birželio 13-14 dienomis įvykusiose 14 m. ir jaun. miesto atvirose II kategorijos pirmenybėse "Tennis Star taurei laimėti", Otilija Norkutė iškovojo I vietą. Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Tarptautiniame turnyre iškovotos dvi prizinės vietos

2015-06-12

Europos teniso asociacijos jaunių 16 metų ir jaunesnių turnyre “Toyota Cup 2015” dvejetų varžybose antrą vietą užėmė net dvi mokyklos auklėtinių poros. Domantas Šakinis poroje su Juliumi Adomavičium vaikinų dvejetų turnyro finale 4-6 1-6 nusileido baltarusio Atrsiomo Ausiyevich ir esto Henri Nael porai . Ivetos Daujotaitės ir Ievos Čeilutkaitės pora merginų dvejetų turnyro finale 2-6 2-6 turėjo pripažinti latvės Kamilos Bartones ir baltarusės Aleksandros Efremovos poros pranašumą. Vienetų varžybose aukščiausią rezultatą lietuvių tarpe pasiekė mokyklos tenisininkė Iveta Daujotaitė ir Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Gerda Zykutė. Sportininkės iš turnyro pasitraukė tik pusfinalyje. Vaikinų vienetų turnyro nugalėtoju tapo baltarusis Artsiomas Ausiyevich finale 6-2 6-1 įveikęs lenką Adamą Kwiatkowskį. Merginų vienetų turnyre nenugalima buvo Kamila Bartone, Latvijos tenisininkė finale 6-2 6-0 sutriuškino baltarusę Aleksandrą Efremovą.

Reitinginio "VALIO CUP 2015" turnyro rezultatai

2015-06-07

Birželio 4-7 dienomis Kaune įvyko I kategorijos didžiausias vaikų teniso turnyras Lietuvoje. Devintus metus iš eilės organizuojamose "Valio Cup" varžybose, šiais metais dalyvavo šie mokyklos auklėtiniai: Meda Nainytė, Karolis Kudžma, Tauras Mickus, Klaudija Bubelytė, Matas Vasiliauskas, Ugnius Bičkauskis, Matas Bružas, Otilija Norkutė, Evelina Vitkevičiūtė, Eva Simutytė. Prizininkais tapo: Karolis Kudžma - II vieta (10 m. ir jaun. turnyras); Klaudija Bubelytė - I vieta (12 m. ir jaun. turnyras); Evelina Vitkevičiūtė - I vieta (14 m. ir jaun. turnyras); Otilija Norkutė - III vieta (14 m. ir jaun. turnyras); Matas Vasiliauskas - I vieta (14 m. ir jaun. turnyras); Turnyro lentelės Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.