Renginių kalendorius

Naujienos

Vilniaus teniso akademijos taurė - Maksimilijonas Saudargas prizininkas

2019-04-08

Balandžio 5-7 dienomis Vilniuje šiauliečiai važėsi Vilniaus teniso akademijos taurės turnyre. Jame dalyvavo Mėta Karčemarskaitė (treneris Tomas Kirstukas), Ugnė Vasiliauskaitė, Estera Sinušaitė, Arnas Vasiliauskas (treneris Romas Galdikas) ir Maksimilijonas Saudargas (trenerė Rita Romencovienė). Pastarasis berniukų grupėje tapo prizininku. Berniukų grupės finale žaidęs M. Saudargas nusileido varžovui Alexey Osetrov ir užėmė 2-ą vietą, A. Vasiliauskas su kitais dalinasi 17-32-ą vietas. Mergaičių vienetų lentelėje U. Vasiliauskaitė užėmė 7-8-ą, E. Sinušaitė - 9-ą, M. Karčemarskaitė - 11-12-ą vietas.

Plačiau

Atvirose 14 m. ir jaunesių pirmenybėse - šiauliečių laimėjimai

2019-04-02

Kovo 28-31 dienomis akademijoje vyko 1 kategorijos turnyras Šiaulių miesto atviros jaunučių 14 m. ir jaunesnių pirmenybės. Jose dalyvavo Faustas Kuliušas, Ignas Balčiūnas, Dominykas Drulia, Karolis Kudžma, Adomas Gedrimas,  (trenerė Rita Romencovienė), Augustas Vasiliauskas, Haroldas Kulnys, Liepa Šataitė, Elinga Jurgaitytė (treneris Tomas Kirstukas), Rojus Gruzdas, Meda Nainytė, Gabrielė Rimkutė ir Tėja Mikulytė (treneris Romas Galdikas). Iš viso šiauliečiai užėmė 9-ias prizines vietas. Vaikinų vienetų grupės 1-os vietos laimėtoju tapo H. Kulnys. Finale jis susitiko su kitu Šiaulių teniso akademijos sportininku F. Kuliušu, kurį įveikė 6:3, 6:2. A. Gedrimas užėmė 6-ą vietą , A. Vasiliauskas – 7-ą vietą, I. Balčiūnas ir R. Gruzdas kartu su kitais dalijasi 13-16-ą vietas, D. Drulia – 18-ą vietą, K. Kudžma dalinasi 21-24-ą vietą. Vaikinų dvejetus laimėjo šiauliečiai D. Drulia ir A. Vasiliauskas, finale 7:5, 2:6 (10

Plačiau

Lietuvos teniso sąjunga paskirstė paramą perspektyviausiems jauniams

2019-03-29

Lietuvos teniso sąjunga paskirstė finansinę paramą dar keturiems perspektyviausiems jauniems Lietuvos tenisininkams. Šį kartą 5 tūkst. eurų sumą pasidalino Šiaulių teniso akademijos auklėtinės Klaudija Bubelytė (treneris Šarūnas Kulnys) ir Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė), Portugalijoje besitreniruojantis Vilius Gaubas bei Vilniaus teniso akademijos sportininkas Ainius Sabaliauskas (treneris Rimvydas Mugevičius).  K. Bubelytei atiteko 2 tūkst. eurų parama, likusiems sportininkams skirta po 1 tūkst. eurų.  K. Bubelytė yra viena iš pajėgiausių šešiolikmečių tenisininkių Europoje. Šiuo metu ji užima 10 vietą Europos teniso asociacijos (Tennis Europe) šešiolikmečių reitinge. 2018 metais mergina užėmė trečią vietą sezono baigiamąjame 8 pajėgiausių Europos šešiolikmečių turnyre.  E. Tverijonaitė tame pačiame reitinge yra 91 vietoje, o V. Gaubas užimą 136 poziciją.