Renginių kalendorius

Naujienos

Į Šiaulius sugrįžo Lietuvos nacionalinis treniruočių projektas

2019-09-21

Į Šiaulius sugrįžo Lietuvos nacionalinis treniruočių projektas
Nuo 2011m. vykdomas Lietuvos nacionalinis treniruočių projektas sugrįžo į Šiaulius. Šį savaitgalį  į Šiaulių teniso akademiją rinkosi perspektyviausi 10 –11 metų Lietuvos tenisininkai. Projekto koordinatorius  Šiaulių teniso akademijos treneris  bei Lietuvos nusipelnęs treneris Šarūnas Kulnys be galo džiaugiasi, kad projektas grįžo ten iš kur ir kilo idėja:  ,,Šiauliai -  Lietuvos teniso sostinė, džiugu, kad perspektyviausi jaunieji šalies tenisininkai renkasi būtent čia,  kur yra gilios teniso tradicijos, kur Šiaulių miesto požiūris į sportą yra vienas geriausių Lietuvoje, tad nenuostabu, kad tokie svarbūs projektai vyksta Šiaulių teniso akademijoje“  - kalbėjo Šarūnas Kulnys. Geriausi šalies sportininkai renkasi į trijų dienų treniruočių stovyklą, kurioje mokosi bei ugdosi įvairių taktinių bei techninių įgūdžių. Projekte tobulėti jauniesiams tenisininkam

Plačiau

Bosnija ir Hercogovina nebuvo svetinga Klaudijai Bubelytei

2019-09-20

Bosnija ir Hercogovina nebuvo svetinga Klaudijai Bubelytei
Rugsėjo 16 – 22 dienomis Bosnijoje ir Hercogovinoje, Mostoto mieste, vyksta „Mostar Open 18&U 2019“ tarptautinės teniso federacijos turnyras, kuriame dalyvauja  Šiaulių teniso akademijos auklėtinė Klaudija Bubelytė (tren. Šarūnas Kulnys). Deja turnyras Klaudijai  susiklostė ne itin sėkmingai. Jau po pirmojo rato turėjo pasitraukti iš varžybų. Vienetų varžybose Klaudija 3/6 2/6 pralaimėjo varžovei iš Kroatijos Lucija CIRIC BAGARIC, o dvejetuose - poroje su Aleksandra SIMEVA (MKD) turėjo pripažinti A.Petrovic (SUI) ir L. Radivojevic (SRB) poros pranašumą, rezultatu 2/6 6/3 10/5. Turnyro rezultatus galite rasti čia: https://www.itftennis.com/juniors/tournaments/tournament/info.aspx?tournamentid=1100044632 Linkime sėkmės ateinančiuose turnyruose.

Plačiau

Iš Kauno grįžo keturi prizininkai!

2019-09-16

Iš Kauno grįžo keturi prizininkai!
Savaitgalį Kaune vyko vaikų teniso turnyras. Dešimtmečių tarpe Šiaulių teniso akademijos auklėtiniai iškovojo 4 prizines vietas. I vietą iškovojo Luknė Vaitkevičiūtė, II vietą - Roneta Kačinskaitė ir III vietą - Ugnė Vasiliauskaitė; Berniukų tarpe geriausiai sekėsi Arnui Viktoravičiui. Auklėtinis užėmė II vietą. Susitikimų rezultatus rasite Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Plačiau