Lietuvos 18 m. ir jaun. čempionato rezultatai !

2023-08-22

Rugpjūčio 16 -19 d. Kaune įvyko Lietuvos 18 m. ir jaun. čempionatas, kuriame dalyvavo 3 akademijos sportininkai - GUODA KUBICKAITĖ, HAROLDAS KULNYS ir BEATRIČĖ BALSYTĖ !!! Varžybose puikiai pasirodė Guoda Kubickaitė, kuri tapo merginų U18 vienetų nugalėtoja !!! Taip pat, kartu su Iveta Oganauskaitė, užėmė II -ąją vietą dvejetų varžybose !!! Puikiai čempionate sužaidė ir Beatričė Balsytė, kuri poroje su Guoda Bogačkovaite, dvejetų varžybose užėmė III -ąją vietą !!! Sveikiname sportininkus su pergalėmis !!!   Daugiau informacijos apie čempionatą: https://lts.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx...

Akademijos sportininkai dalyvauja Estijoje, Vilijandžio mieste teniso stovykloje !!!

2023-08-21

2023 08 20-26 dienomis akademijos sportininkai dalyvauja teniso stovykloje Estijoje, Vilijandžio mieste. Stovykloje dalyvauja 33 sportininkai iš visos Lietuvos: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Telšių, Radviliškio, Jonavos ir Kėdainių !!! Gero ir aktyvaus laiko !!!

Taisiia Konopko - I-os vietos laimėtoja Latvijoje, Ventspilyje teniso turnyre U9 !!!

2023-08-21

Akademijos auklėtinė TAISIIA KONOPKO rugpjūčio 20 d. Latvijoje, Ventspilyje vykusiame U9 turnyre iškovojo I-ąją vietą !!! Šaunuolė Taisiia !!!