"Logipolijos Taurė 2014" - keturios prizinės vietos

2014-12-08

Gruodžio 4-7 dienomis įvykusiame trijų amžiaus grupių - 10 m., 12 m., 16 m. "Logipolijos Taurė 2014" reitinginiame turnyre Vilniuje dalyvavo 15 mokyklos auklėtinių. Geriausiai iš jų sekėsi šešiolikmetei Ievai Čeilutkaitei, ji užėmė 2 vietą. Domanatas Šakinis - 3 vietą. 12U amžiaus grupėje 3 vietą iškovojo Klaudija Bubelytė. 10U amžiaus grupėje Haroldas Kulnys užėmė 3 vietą. Turnyro lentelės Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Tomas Vaišė su ukrainiečiu pateko į dvejetų varžybų finalą Baltarusijoje (DEUCE.LT)

2014-12-07

Baltarusijos sostinėje tęsiasi Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos tarptautinis „Alatan Tour Cup“ jaunių iki 18 metų teniso turnyras. Pergalių seriją dvejetų varžybose pratęsė su ukrainiečiu Vladislavu Lobaku poroje žaidžiantis Tomas Vaišė. Jie pusfinalyje 7:6 (7:5), 2:6, 10:7 įveikė baltarusius Aleksandrą Leonenką ir Maksimą Zubkovą bei pateko į finalą. Lemiamoje dvikovoje lietuvio ir ukrainiečio duetas susitiks su ketvirtąjį reitingą turinčia prancūzo Hugo Gastono ir brito Alastairo Gray'aus pora, kuri kitame pusfinalio susitikime 6:1, 7:6 (7:2) nugalėjo rusus Olegą Besednikovą ir Dmitrijų Miegkovą. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Dvylikamečiai mokyklos auklėtiniai išvyko į Portugaliją

2014-12-05

Šiąnakt mokyklos auklėtiniai - Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Ugnius Bičkauskis, Evelina Vitkevičiūtė, Otilija Norkutė išvyko į Europos teniso asociacijos (TE) 3 kategorijos "IV MEMORIAL LUZIO VAZ"  turnyrą  Portugalijoje. Daugiau informacijos Europos teniso asociacijos tinklapyje.