Renginių kalendorius

Naujienos

Federacijos taurė: pakeliui į aukštesnę grupę Lietuvos tenisininkėms teko sužaisti du finalus

2015-04-21

Lietuvos moterų teniso rinktinė neužtruko žemiausioje Federacijos taurės varžybų grupėje. Juodkalnijoje vykusiose varžybose įveikusios Islandijos, Kipro ir Moldovos tenisininkes lietuvės grįžo ten, kur buvo prieš metus - į Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos antrąją grupę.    Pasak komandos kapitonės Editos Liachovičiūtės, puiki atmosfera komandoje tapo svarbiausiu veiksniu, leidusiu iškovoti pergales tada, kai jų labiausiai reikėjo.    “Visų pirma noriu padėkoti merginoms už puikų darbą treniruotėse ir pergales Juodkalnijoje. Manyčiau, kad grįžome ten, kur mums ir priklauso būti - į antrą FedCup grupę. Nors kelias aukštyn, nepaisant neblogų burtų, nebuvo lengvas. Su merginomis juokaujame, kad žaidėme vieną grupės mačą, o tada du finalus - iš pradžių prieš Kiprą dėl pirmos vietos grupėje, o tada prieš Moldovą dėl patekimo į aukštesnę varžybų grupę”, - pasakoja E. Liachoviči

Plačiau

Šiaulių miesto atvirų jaunių 16 m. ir jaun. pirmenybių rezultatai

2015-04-20

Balandžio 17-19 dienomis įvyko Šiaulių miesto atviros jaunių 16 metų ir jaunesnių pirmenybės. Merginų vienetų turnyro prizininkėmis tapo: I vieta - Iveta Daujotaitė; II vieta - Alisa Gaivoronskytė; III vieta - Diana Skuratovich; Merginų dvejetų turnyro prizininkės: I vieta - Iveta Daujotaitė ir Vera Antonova; II vieta - Alisa Gaivoronskytė ir Diana Skuratovich; III vieta - Emilija Misevičiūtė ir Miglė Vėželytė; Vaikinų vienetų turnyro prizininkais tapo: I vieta - Domantas Šakinis; II vieta - Augustas Onaitis; III vieta - Lukas Saulis; Vaikinų dvejetų turnyro prizininkai: I vieta - Domantas Šakinis ir Augustas Onaitis; II vieta - Julius Adomavičius ir Lukas Saulis; III vieta - Matas Poška ir Vilius Medvedevas; Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.

Plačiau

"Vilniaus teniso akademijos taurė" turnyro rezultatai

2015-04-20

Balandžio 17-19 dienomis šeši mokyklos dešimtmečiai auklėtiniai dalyvavo "Vilniaus teniso akademijos taurė" turnyre. Tarp berniukų stipriausias buvo Haroldas Kulnys, sportininkas  užėmė 1 vietą, Faustas Kuliušas iškovojo 3 vietą, Dominykas Drulia - 6 vietą, Ignas Balčiūnas - 8 vietą. Mergaičių tarpe Liepa Šataitė laimėjo 1 vietą, Meda Nainytė 11-12 vietą. Daugiau informacijos Lietuvos teniso sąjungos tinklapyje.