Renginių kalendorius

Naujienos

Lietuvos tenisininkės pralaimėjo suomėms ir nepateko į aukštesnę grupę

2019-04-22

Helsinkyje (Suomija) vykstančio moterų teniso komandų Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos turnyro mače dėl pirmosios vietos A grupėje penktadienį Lietuvos rinktinė 1-2 pralaimėjo Suomijos komandai.   17-metė lietuvė Iveta Daujotaitė netikėtai 6:2, 7:6 (8-6) įveikė 24-erių metų suomę Mia Nicolę Eklund (711-oji pasaulio raketė), bet Lietuvos komandos lyderė 24-erių metų Joana Eidukonytė (779) 2:6, 4:6 nusileido 19-metei Anastasiai Kulikovai (539). Lemiamame dvejetų mače J. Eidukonytė su I. Daujotaite 6:7 (1-7), 4:6 nusileido A. Kulikovai ir Emmai Lainei.   Lietuvos ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė, po kurios ji grupėje užėmė antrąją vietą. Visus tris susitikimus laimėjusi Suomija tapo grupės nugalėtoja. Turnyre dalyvauja devynios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos kovos dėl kelialapio į aukštesnę grupę.

Plačiau

Įspūdinga: lietuvės savo varžovėms neleido laimėti nė vieno geimo iš 36

2019-04-18

Helsinkyje (Suomija) vykstančio moterų teniso komandų Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos turnyro antrajame A grupės mače trečiadienį Lietuvos rinktinė 3:0 nugalėjo Maltos komandą ir iškovojo antrą pergalę. Pirmuosius susitikimus lietuvės žaidė su Islandijos komanda, kurią taip pat įveikė 3:0. 17-metė šiaulietė Iveta Daujotaitė 6:0, 6:0 nugalėjo Krystą Dimech, 24-erių metų Joana Eidukonytė (779-oji pasaulio raketė) 6:0, 6:0 nepasigailėjo Marios Farrugia Sacco, o dvejetų mače J. Eidukonytė su I. Daujotaite 6:0, 6:0 sutriuškino Majos Glumac ir M. Farrugia Sacco duetą. Dėl pirmosios vietos grupėje lietuvės penktadienį žais su suomėmis. Turnyre dalyvauja devynios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos kovos dėl kelialapio į aukštesnę grupę. Kitos lietuvių varžovės - kortų šeimininkės suomės.

Plačiau

L. Šataitės dvejetas Wow Air Open antras

2019-04-18

15-21 dienomis Islandijoje vyksta Wow Air Open. Tai 3 kategorijos Europos teniso asociacijos turnyras, kuriame dalyvavo Augustas Vasiliauskas, Haroldas Kulnys ir Liepa Šataitė. Pastaroji merginų dvejetuose užėmė 2-ą vietą. L. Šataitė merginų vienetų antrame rate 6:4, 3:6, 6:4 nusileido britei Annalisei Smith. Dvejetus šiaulietė žaidė su Andrėja Gagilaite. Merginos pasiekė pusfinalį, kuriame susitiko su suome Anais Fernandez Laaksonen ir ruse Ekaterina Ivanova. Rezultatu 6:3, 5:7, 10:7 stipresnės buvo varžovės ir L. Šataitei dvjetuose atiteko 2-a vieta. A. Vasiliauskas vaikinų vienetuose pirmame rate 6:2, 6:4 nusileido lenkui Adrianui Smateriui. Dvejetus A. Vasiliauskas žaidė su šveicaru Simonu Muntwyleriu. Dvejetas antrame rate 6:1, 6:3 pralaimėjo šveicarui Timeo Gaillardui ir prancūzui Carlui Holderui. H. Kulnys antrame vienetų rate 6:3, 6:3 nusileido britui Oliveriui Hague. Dvejetus šiaulietis žaidė su estu Denisu Maijorovu. Va