Renginių kalendorius

Naujienos

Emilija Tverijonaitė ir Dominykas Stonkus žaidžia pusfinaliuose bei finaluose

2019-04-25

Emilija Tverijonaitė ir Dominykas Stonkus žaidžia pusfinaliuose bei finaluose
20-27  dienomis Kipre vyksta Europos teniso asociacijos (TE) 2 kategorijos 16 m. ir jaunesnių turnyras Herodotou Tennis Academy U16 Tournament G2. Jame dalyvauja Faustas Kuliušas, Tauras Mickus ir Emilija Tverijonaitė (trenerė Rita Romencovienė). 22-28 dienomis Islandijoje TE 3 kategorijos 16 m. ir jaunesnių Kopavogur Easter Open U16 turnyre dalyvauja Dominykas Stonkus (trenerė Rita Romencovienė). E. Tverijonaitė ir D. Stonkus žaidžia turnyrų vienetuose ir pusfinaliuose. E. Tverijonaitė Kipre merginų vienetų pusfinalyje 6:0, 6:1 įveikė šveicarę Emilie Lugon Moulin ir pateko į finalą. Jo varžovė paaiškės po antrojo pusfinalio mačo. E. Tverijonaitės laukia dar vienas pusfinalis - dvejetuose su porininke lenke Emilia Durska merginos susitiks su kiprietėmis Klio Maria Ioannou ir Daphney Koutsofta. F. Kuliušas vienetuose 6:2, 6;0 nusileido kipriečiui Eirinaios Ioannou Eirinaios. Dvejetus F. Kuliušas žaidė su T. Mickumi, vaikinai pirmame rate 1:6

Plačiau

Lietuvos tenisininkės pralaimėjo suomėms ir nepateko į aukštesnę grupę

2019-04-22

Lietuvos tenisininkės pralaimėjo suomėms ir nepateko į aukštesnę grupę
Helsinkyje (Suomija) vykstančio moterų teniso komandų Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos turnyro mače dėl pirmosios vietos A grupėje penktadienį Lietuvos rinktinė 1-2 pralaimėjo Suomijos komandai.   17-metė lietuvė Iveta Daujotaitė netikėtai 6:2, 7:6 (8-6) įveikė 24-erių metų suomę Mia Nicolę Eklund (711-oji pasaulio raketė), bet Lietuvos komandos lyderė 24-erių metų Joana Eidukonytė (779) 2:6, 4:6 nusileido 19-metei Anastasiai Kulikovai (539). Lemiamame dvejetų mače J. Eidukonytė su I. Daujotaite 6:7 (1-7), 4:6 nusileido A. Kulikovai ir Emmai Lainei.   Lietuvos ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė, po kurios ji grupėje užėmė antrąją vietą. Visus tris susitikimus laimėjusi Suomija tapo grupės nugalėtoja. Turnyre dalyvauja devynios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos kovos dėl kelialapio į aukštesnę grupę.  

Plačiau

Įspūdinga: lietuvės savo varžovėms neleido laimėti nė vieno geimo iš 36

2019-04-18

Įspūdinga: lietuvės savo varžovėms neleido laimėti nė vieno geimo iš 36
Helsinkyje (Suomija) vykstančio moterų teniso komandų Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos turnyro antrajame A grupės mače trečiadienį Lietuvos rinktinė 3:0 nugalėjo Maltos komandą ir iškovojo antrą pergalę. Pirmuosius susitikimus lietuvės žaidė su Islandijos komanda, kurią taip pat įveikė 3:0. 17-metė šiaulietė Iveta Daujotaitė 6:0, 6:0 nugalėjo Krystą Dimech, 24-erių metų Joana Eidukonytė (779-oji pasaulio raketė) 6:0, 6:0 nepasigailėjo Marios Farrugia Sacco, o dvejetų mače J. Eidukonytė su I. Daujotaite 6:0, 6:0 sutriuškino Majos Glumac ir M. Farrugia Sacco duetą. Dėl pirmosios vietos grupėje lietuvės penktadienį žais su suomėmis. Turnyre dalyvauja devynios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Grupių nugalėtojos kovos dėl kelialapio į aukštesnę grupę. Kitos lietuvių varžovės - kortų šeimininkės suomės.

Plačiau