Renginių kalendorius

Naujienos

"Magnolia Cup 2015" turnyras Lenkijoje

2015-01-13

Mokyklos auklėtiniai Tomas Vaišė ir Gvidas Motuzas išvyko į Tarptautinės teniso federacijos (ITF) ketvirtos kategorijos "Magnolia Cup 2015" turnyrą Lenkijoje. Daugiau informacijos Tarptautinės teniso federacijos tinklapyje.

Plačiau

Iveta Daujotaitė "Toyota Cup" vienetų turnyre užėmė II vietą

2015-01-12

Šiaulių teniso mokykloje sausio 02 - 11 dienomis įvyko Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaun. turnyras „Toyota Cup“. Pagrindinėse varžybose dalyvavo sportininkai iš 11 valstybių. Lietuvą atstovavo 18 sportininkų iš kurių 7 Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai – Ugnius Bičkauskis, Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Julius Adomavičius, Iveta Daujotaitė, Evelina Vitkevičiūtė, Otilija Norkutė. Geriausiai sekėsi Ivetai Daujotaitei. Mokyklos auklėtinė merginų vienetų turnyre 6-3 6-3 nusileidusi ukrainietei Yaraslavai Gadiatskai užėmė 2 vietą. Dvejetų turnyre poroje su suome Paula Joukanen 4-6 6-2 12-10 nugalėjusios Darja Semenistaja ir Marija Semenistaja iš Latvijos iškovojo 1 vietą. Vaikinų vienetų turnyrą laimėjo Vokietis Milan Welte, 6-1 6-1 nugalėjęs bendratautietį Fred Olivier Schommer. Vaikinų dvejetų nugalėtojais tapo vokietis Milan Welte poroje su Chris Rodesch iš Liuksenburgo, 7-5 7-5 nugalėję lenkų porą

Plačiau

Iveta Daujotaitė ir Matas Vasiliauskas ketvirtfinalyje

2015-01-08

Šiaulių teniso mokykloje vykstančiame Europos teniso asociacijos 14 m. ir jaun. turnyre "Toyota Cup" mokyklos auklėtiniai Iveta Daujotaitė ir Matas Vasiliauskas pateko į ketvirtfinalį. Antrame rate Iveta Daujotaitė 7-5 7-5 nugalėjo rusę Julia Adeeva, ketvirtfinalyje susitiks su Liisa Vehvilainen iš Suomijos. 4-6 6-2 6-4 laimėjęs prieš lenką Mikolaj Lorens, ketvirtfinalyje Matas Vasiliauskas žais prieš vokietį Fred Olivier Schommer. Daugiau informacijos Europos teniso sąjungos tinklapyje.