Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. turnyro „Toyota Cup 2013“ rezultatai

2013-02-23

Atgal

Vasario 15-23 dienomis įvyko Europos teniso asociacijos jaunių 16 m. ir jaunesnių antros kategorijos turnyras „Toyota Cup 2013“. Finaliniuose mačuose varžėsi Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos tenisininkai.
Vaikinų grupės vienetų finale latvis Arturs Lazdins (TE 52 reit.) 6-1 6-3 įveikė lenką Przemyslaw Michocki (TE 140 reit.).
Merginų grupės vienetų finale baltarusė Aryna Sabalenka (TE 365 reit.) 6-2 7-6(3) įveikė tautietę Zlata Falei (TE 216 reit.).
Vaikinų dvejetų finale latvių pora Arturs Lazdins (TE 52 reit.) ir Gustavs Lukstins (TE 362 reit.) 3-6 6-4 11-9 įveikė lenkų porą Maksymilian Raupuk (TE 600 reit.) ir Piotr Smietana (362 reit.).
Merginų dvejetų finale Rusijos tenisninkių pora Anna Kalinskaya (TE 18 reit.) ir Valeriya Zeleva (TE 69 reit.) 6-3 3-6 10-3 nugalėjo baltaruses Diana Dehterevich (TE 167 reit.) ir Vera Lapko (TE 110 reit.).

Rytoj (vasario 24 d.) startuoja Tarptautinės teniso federacijos 2 kategorijos jaunių turnyro "Aivaro Balzeko taurei laimėti" kvalifikacijos varžybos. Pagrindinės varžybos prasidės vasario 26 d.