Sėkmingas keturiolikmečių pasirodymas turnyre Vilniuje

2013-03-12

Atgal

Kovo 8-10 d. Vilniuje įvyko jaunių 14 m. ir 16 m. Lietuvos teniso sąjungos reitinginis turnyras. Keturiolikmečių turnyre trys Šiaulių teniso mokyklos auklėtniai: Gerda Lukjančiukaitė, Augustas Onaitis ir Domantas Šakinis iškovojo prizines vietas.
Mergaičių grupės mažąjame finale Gerda Lukjančiukaitė 6/1 6/0 įveikė Miglę Vėželytę (VšĮ Bim Bam). Turnyro nugalėtoja tapo Gabija Buenanjo (VšĮ Vilniaus teniso akademija), finale 6/2 6/2 įveikusi Deimantę Krivickaitę (Europos centro teniso klubas).
Berniukų turnyro finale sėkmės pritrūko Domantui Šakiniui, sportininkas 7/5 6/2 nusileido Lukui Sauliui (Europos centro teniso klubas). Susitikime dėl trečios vietos Augustas Onaitis 6/2 6/1 įveikė Bernardą Sokolovą (VšĮ Teniso lyga).
Šešiolikmečių turnyre aukštesnių vietų nepasiekta.