Tarptautiniame turnyre Rygoje dalyvauja penki mokyklos auklėtiniai

2012-06-19

Atgal

Birželio 16-24 d. Rygoje (Latvija) vyksta Europos teniso asociacijos 12 m., 14 m., 16 m. bei Tarptautinės teniso federacjos jaunių 18 m. ir jaunesnių teniso turnyras „Riga Open“. Pagrindinėse varžybose dalyvauja penki mokyklos auklėtiniai - Justas Vyšniauskas, Iveta Daujotaitė, Lukas Žvikas, Karolina Vitkevičiūtė ir Mantas Bugailiškis.

12 metų grupės varžybose pirmajame rate nesekmes patyrė Iveta Daujotaitė ir Justas Vyšniauskas. Iveta 1/6 1/6 nusileido baltarusei Ekaterinai Grib. Berniukų grupėje Justas 5/7 2/6 pralaimėjo latviui Patriks Pusmucans. Abu mokyklos auklėtiniai startuos dvejetų varžybose.

16 metų grupėje Lukas Žvikas pirmajame varžybų rate 3/6 7/6(4) 6/4 nugalėjo suomį Pyry Hyrkknonen, antrame rate Lukas kovos su britu Daniel Little. Merginų šešiolikmečių varžybose pirmajame rate Karolina Vitkevičiūtė žais prieš rusę Polina Pakhomovą.

Sėkmingai 18 metų grupės varžybose startavo Mantas Bugailiškis. Sportininkas pirmajame varžybų rate 7/5 6/2 nugalėjo suomį Matias Kallio.