Iveta Daujotaitė nugalėjo Šiauliuose vykusiame tarptautiniame jaunių teniso turnyre

2017-02-18

Atgal

Iveta Daujotaitė tapo Šiauliuose vykusio Europos teniso asociacijos šešiolikmečių turnyro "Toyota Cup U16" nugalėtoja. Šiandien vykusiame merginų vienetų varžybų finale penkiolikmetė šiaulietė 6:2 6:3 įveikė Armėnijos tenisininkę Yeva Avetisyan.

Vaikinų vienetų turnyrą laimėjo italas Samuel Vincent Ruggeri, kuris finalinėje dvikovoje 6:4 6:3 nugalėjo baltarusį Kirilą Jarmošuką.

Beje, aistrų Šiaulių teniso mokykloje netruks ir kitą savaitę. Antradienį čia prasidės didžiausio Tarptautinės teniso federacijos jaunių turnyro Lietuvoje pagrindinės varžybos.