Tenisininkė Iveta Daujotaitė tarptautiniame turnyre Šiauliuose liko antra

2017-02-27

Atgal

Tenisininkė Iveta Daujotaitė tarptautiniame turnyre Šiauliuose liko antra

Penkiolikmetė Iveta Daujotaitė tapo Šiauliuose vykusio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) aštuoniolikmečių teniso turnyro "Šiauliai Open 2017" merginų dvejetų varžybų vicečempione. Šiaulietė poroje su Švedijai atstovaujančia Aleksandra Viktorovič turnyro finale 0:6 4:6 nusileido ukrainietėms Viktorijai Dema ir Anai Laguza. Įdomu, jog į dvejetų varžybas I.Daujotaitės ir A.Viktorovič duetas pateko tik gavęs vardinį organizatorių kvietimą.
Vaikinų vienetų turnyro nugalėtoju tapo D. Britanijai atstovaujantis Anton Matusevič, o pajėgiausia tarp merginų buvo Rusijos tenisininkė Anastasija Kulikova. 
Vaikinų dvejetų turnyro nugalėtojais tapo olandai Jasper de Jong ir Rajan Nijboer.
Jauniesiems Lietuvos tenisininkams "Šiauliai Open 2017" vienetų varžybos sėkmingai nesiklostė. Vienintelei Paulinai Bakaitei pavyko iškopti į antrą vienetų varžybų ratą. 
"Šiauliai Open" yra didžiausias jaunių teniso turnyras Baltijos šalyse. ITF šioms varžyboms yra suteikusi antrąją kategoriją. Praeityje šiame turnyre yra žaidusios tokios šiandienos teniso žvaigždės kaip baltarusė Viktorija Azarenko ar vokietis Aleksandras Zverev. 
Dovydas Šakinis yra vienintelis Lietuvos tenisininkas, kuriam yra pavykę triumfuoti šiose varžybose.