Mokyklos auklėtiniai dalyvavo Europos jaunimo olimpiniame festivalyje

2017-08-09

Atgal

Mokyklos auklėtiniai dalyvavo Europos jaunimo olimpiniame festivalyje

Liepos 23–29 dienomis Vengrijoje vyko Europos jaunimo olimpinis festivalis (EJOF), kuriame Lietuvos delegacijai atstovavo mokyklos auklėtiniai Matas Bružas, Matas Vasiliauskas, Otilija Norkutė bei jų treneris Šarūnas Kulnys.

Vienetų susitikimus Otilija Norkutė pradėjo su latve Kamila Bartone, jai nusileido 4:6, 2:6. Poroje su Fausta Zykute Otilija Norkutė taip pat žaidė dvejetų susitikimuose. Merginų varžovės čekės Kristyna Lavickova ir Klara Novakova atsisakė žaisti dėl traumos, todėl lietuvėms buvo įskaityta pergalė. Kitame etape tenisininkės žaidė su vokietėmis Mina Hodzic ir Luisa Meyer Auf Der Heide, kurioms nusileido rezultatu 4:1, 6:1, 10:0.

Pirmajame varžybų etape trijų setų kovoje Matas Bružas nugalėjo vokietį Benito Jaron Sanchez Martinez rezultatu 2:6, 6:0, 6:1. Antrajame etape lietuvis susitiko su Airijos atstovu Conoru Gannonu. Dėl liūties žaidimas buvo sustabdytas, po pertraukos Matas Bružas iškovojo pergalę 6:1, 6:7, 6:7. Tos pačios dienos vakarą tenisininkas kovojo su dar vienu varžovu – armėnu Arturu Soghoyanu ir jam nusileido rezultatu 4:6, 3:6.

Matas Vasiliauskas iš karto pateko į antrąjį varžybų etapą ir turėjo žaisti su turku Kaanu Cepela. Po dviejų setų kovos susitikimą laimėjo turkas (6:4, 7:6). Matas Vasiliauskas ir Matas Bružas dvejetus pradėjo nuo antrojo etapo, kuriame susitiko su šveicarais Leandro Riedi ir Jeffrey Von Der Schulenburg. Lietuvių duetas nusileido 4:0, 0:4, 10:6.