Septyni mokyklos sportininkai dalyvauja turnyruose Latvijoje ir Ispanijoje

2017-09-06

Atgal

Septyni mokyklos sportininkai dalyvauja turnyruose Latvijoje ir Ispanijoje  Rugsėjo 4–8 dienomis Latvijos mieste Liepojoje vyksta Venden Cup Liepaja 2017 turnyras. Jame dalyvauja Augustas Onaitis, Domantas Šakinis, Iveta Daujotaitė ir Evelina Vitkevičiūtė.

Pirmajame rate Augustas Onaitis žaidė su norvegu Joachimu Andreasu Schaeferu, kuriam nusileido 6:2, 6:2. Domantas Šakinis turnyrą pradėjo susitikimu su latviu Valeriju Vorobjovu ir jį įveikė 6:2, 6:2. Antrajame rate mokyklos sportininkas žais su baltarusiu Zhanu Skindzeriu.

Iveta Daujotaitė po trijų setų kovos 6:3, 4:6, 6:1 įveikė latvę Aną Jakovlevą. Ivetos Daujotaitės laukia mačas su baltaruse Ksenya Yersh.

Mokyklos sportininkai taip pat dalyvauja turnyro dvejetų susitikimuose.Augustas Onaitis ir Kazimieras Sakalauskas 6:3, 6:2 nusileido baltarusiams Aliaksėjui Matsiushui ir Aliaksandrui Sasnouskiui. Domantas Šakinis ir Simonas Žukauskas 6:1, 6:3 įveikė norvegus Oscarą Hawkeną ir Joachimą Andreasą Schaeferą. Ketvirtfinalyje lietuvių laukia latvio Roberto Jaricevskio ir prancūzo Arthur Cazaux pora. Iveta Daujotaitė ir baltarusė Kseniya Yersha 7:5, 6:1 įveikė rusę Ariną Babkovą ir baltarusę Janą Kolodynską. Mačo nugalėtojų laukia norvegė Marena Nordkleva ir mokyklos sportininkė Emilija Vitkevičiūtė. Merginos 6:3, 6:3 įveikė latves Darją Maslovą ir Terezę Veverę.
 

Rugsėjo 2–10 dienomis Barselonoje vyksta Torneo Internacional de Tenis Sub 16 XV Memorial Nacho Juncosa turnyras. Jame dalyvavo trys mokyklos sportininkai: Matas Vasiliauskas, Matas Bružas ir Otilija Norkutė. Į pagrindinį turnyrą visi jie pateko iš karto.

Pirmajame rate Matas Bružas žaidė su ispanu Oscaru Traviesa Mola ir jį įveikė 7:6 (6), 6:1. Kitas sportininko varžovas – bulgaras Anthonis Genomas. Matas Vasiliauskas turnyrą pradėjo trijų setų kova su ispanu Oriolu Fillatu Gimenezu. Matas Vasiliauskas varžovą įveikė 4:6, 7:5, 6:4. Antrajame rate Matas Vasiliauskas žais su vokiečiu Facundu Yuniu.

Otilija Norkutė žaidė su ispane Kautara Chelha ir ją įveikė 6:4, 6:1. Antrajame rate Otilija Norkutė žais su prancūze Julia Boussea.

Visi trys mokyklos sportininkai taip pat dalyvaus turnyro dvejetų susitikimuose.