Laimėjimų gausa Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyre

2017-09-10

Atgal

Laimėjimų gausa Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyre  Rugsėjo 8–10 dienomis Vilniuje vyko 1 ir 2 kategorijos Žalgirio vaikų teniso akademijos turnyrai Neodenta taurei laimėti. Juose dalyvavo gausus būrys mokyklos sportininkų: Emilija Tverijonaitė, Liepa Šataitė, Melissa Ozdemir, Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Haroldas Kulnys, Dominykas Stonkus, Nojus Rimkevičius, Karolis Kudžma, Klaudija Bubelytė, Tėja Mikulytė, Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė, Elinga Jurgaitytė, Urtė Danielaitytė, Ignas Balčiūnas, Rojus Gruzdas, Justas Kurapkis.

1 kategorijos U14 turnyre mokyklos sportininko Dominyko Stonkaus ir Baltic Tennis Club sportininko Edo Butvilo dvejetas tapo čempionais dvejetų finale 6:4, 6:4 įveikę Nojų Pošką ir Roką Lisauską. III vietą dvejetų susitikimuose laimėjo Faustas Kuliušas ir Adomas Gedrimas. Mažajame finale jie 6:2, 6:2 įveikė Artūrą Krincikį ir Beną Uldukį. Merginų grupėje vienetų susitikimuose triumfavo Emilija Tverijonaitė. Viso turnyro metu demonstarvusi puikų žaidimą tenisininkė finale 6:0, 6:0 įveikė Smiltę Bakytę. Dvejetų susitikimus Emilija Tverijonaitė žaidė poroje su Smilte Bakyte. Merginos finale 6:3, 6:2 įveikė Gloriją Stvol ir Liepą Mockutę. Emilija Tverijonaitė šiuo metu yra ketvirta savo amžiaus raketė Lietuvoje.

2 kategorijos U16 turnyre dalyvavusi Klaudija Bubelytė triumfavo vienetų susitikimuose. Ji 6:2, 6:1 finale įveikė Danielę Žukauskaitę.

2 kategorijos U12 berniukų dvejetuose III vietą laimėjo Ignas Balčiūnas. Dvejetus jis žaidė su Panevėžio teniso klubu sportininku Augustu Vasiliausku. U12 mergaičių grupėje Tėja Mikulytė tapo vienetų susitikimų vicečempione. Ji finaliniame mače 6:3, 6:4 nusileido Narutei Mazurkevičiūtei. Dvejetų susitikimuose Gabrielė Rimkutė žaidė su Narute Mazurkevičiūte ir iškovojo I-ąją vietą varžoves įveikusios 6:3, 6:3. Tėja Mikulytė poroje su Patricija Cehanavičiūte iškovojo III-ąją vietą.