Trys mokyklos sportininkai dalyvavo turnyre Kijeve

2017-09-23

Atgal

Trys mokyklos sportininkai dalyvavo turnyre Kijeve  Rugsėjo 16 – 24 dienomis Ukrainoje vykusiame Kyiv Open by Babolat turnyre dalyvavo trys mokyklos sportininkai: Emilija Tverijonaitė, Tauras Mickus ir Dominykas Stonkus.

Turnyrą Tauras Mickus pradėjo susitikimu su ukrainiečiu VadymuRogynskyiu kuriam nusileido 6:3, 6:3. Dominykas Stonkus pirmajame rate žaidė su ukrainiečiu MarkoMediukhu ir jį įveikė 6:1, 6:3. Antrajame rate mokyklos sportininkas žaidė su ukrainiečiu Illya Maksymchuku ir jam nusileido 6:2, 6:2.

Emilija Tverijonaitė turnyrą pradėjo susitikimu su ukrainiete Anastasiia Iakovlieva, kurią įveikė 6:1, 6:3. Antrajame rate Emilija Tverijonaitė žaidė su ukrainiete Alisa Baranovska ir po trijų setų kovos ją įveikė 6:3, 2:6, 6:2. Ketvirtfinalyje mokyklos sportininkė žaidė su ukrainiete Anastasiya Yakubechko ir varžovei nusileido 6:3, 2:6, 6:2.

Mokyklos sportininkai taip pat dalyvavo turnyro susitikimuose. Tauro Mickaus ir Dominyko Stonkaus dvejetas 6:4, 2:6, 10:3 nusileido ukrainiečiams Artemui Babaievui ir Eskanderiui Guryevui.

Emilija Tverijonaitė ir Smiltė Bakytė iš karto pateko į antrąjį dvejetų ratą (ketvirtfinalį). Varžoves ukrainietes Anastasiią Iakovlievą ir Daryą Volkovą lietuvės įveikė 6:2, 6:4. Pusfinalyje Emilija Tverijonaitė ir Smiltė Bakytė 6:0, 6:2 nusileido baltarusėms Palinai Saulevich ir Stsefaniyai Shabanavai.