Penki mokyklos sportininkai Klaipėdoje tapo laimėtojais

2017-10-17

Atgal

Klaipėdos Calsberg arenoje spalio 14 – 15 dienomis vyko U14, U12 reitinginis Klaipėdos teniso akademijos turnyras. Jame dalyvavo Dominykas Drulia, Augustas Vasiliauskas, Emilija Pranytė, Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė, Urtė Danielaitytė, Elinga Jurgaitytė, Dominykas Stonkus, Tauras Mickus, Adomas Gedrimas, Faustas Kuliušas, Liepa Šataitė. Geriausiai sekėsi Dominykui Stonkui, Taurui Mickui, Augustui Vasiliauskui, Emilijai Pranytei ir Liepai Šataitei.

U14 vaikinų grupėje Dominykas Stonkus tapo vicečempionu. Finale jis 6:2, 6:2 nusileido Edui Butvilui. Kitas mokyklos sportininkas Tauras Mickus toje pačioje grupėje iškovojo 3-ią vietą. Mažajame finale jis 6:1, 6:1 įveikė Beną Uldukį.

U14 merginų grupėje vicečempione tapo Emilija Pranytė, finale po trijų setų kovos 6:4, 6:7, 10:4 nusileido Umai Bakaitytei. Liepa Šataitė mače dėl 3-ios ir 4-os vietos 3:6, 6:3, 10:3 įveikė Aistę Daugytę ir užėmė 3-ią vietą.

U12 vaikinų grupėje Augustas Vasiliauskas mažajame finale po trijų setų kovos rezultatu 6:2, 6:7, 10:3 įveikė kitą mokyklos sportininką Dominyką Drulią ir užėmė 3-ią vietą.