Tradicinėje teniso dienoje dalyvavo beveik 100 sportininkų

2017-10-30

Atgal

Tradicinėje teniso dienoje dalyvavo beveik 100 sportininkų  Spalio 28 dienos popietę Šiaulių teniso mokykloje šurmuliavo beveik 100 teniso žaidėjų, mėgėjų ir sportininkų artimųjų. Mokykloje vyko tradicinė Teniso dienos šventė.

Kaip ir kasmet, organizuotos daug dalyvių sulaukiančios mini teniso dvejetų varžybos, kuriose dalyvavo 24 poros. Jos buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupėje laimėtojomis tapo Klaudija Bubelytė ir Roneta Kačinskaitė, o B grupėje visus varžovus įveikė Domanto Šakinio ir Rapolo Pretkelio dvejetas. Grupių čempionai be medalių dar apdovanoti šakočiais. Antrą vietą A grupėje užėmė Deimantė ir Kristina Martinavičiūtės, trečią – Augustas Onaitis ir Jurgis Migelskis. B grupėje antrą vietą iškovojo Matas ir Meda Kurmanskiai, o trečią – Justas ir Arūnas Kurapkiai.

Gausus mažųjų sportininkų būrys taip pat varžėsi estafetėse ir smagiuose žaidimuose, kuriose visi tapo nugalėtojais. Vieni kitus palaikydami vaikai patikrino savo miklumą ir taiklumą. Visų estafetės dalyvių laukė saldžios dovanėlės.

Po dvejetų varžybų ir estafečių rengta nemokama loterija. Visą likusią dieną šventės dalyviai galėjo žaisti tenisą nemokamai.

Ši Teniso diena šiek tiek kitokia negu buvusios prieš tai. Šventės dalyviai kviesti prisijungti prie akcijos ir kortuose visą dieną buvusioje dėžėje palikti dovanų Šiaulių gyvūnų globos namų „Letenėlė“ globotiniams. Per kelias valandas dėžė prisipildė, nemažai lauktuvių gyvūnams palikta ir šalia dėžės. Be to, teniso kamuoliukai, su kuriais žaista šventės metu, bus atiduoti „Letenėlei“.

Mokyklos direktorius Mindaugas Šerepka džiaugėsi, kad šiais metais Teniso dienos šventėje dalyvavo gausus būrys ne tik tenisą lankančių sportininkų, bet ir jų artimųjų. „Kasmet šventėje dalyvauja vis daugiau žmonių, tai rodo, kad tenisas Šiaulių mieste nenustoja populiarėti. Smagu girdėti, kad šiandienos popietę praleidę Šiaulių teniso mokykloje nemažai vaikų dar žadėjo grįžti lankyti treniruotes. Mielai jų lauksime“.