Tenisininkės išmėgino savo jėgas Izraelyje ir Kipre

2017-11-09

Atgal

Tenisininkės išmėgino savo jėgas Izraelyje ir Kipre  3 mokyklos tenisininkės (Iveta Daujotaitė, Otilija Norkutė, Emilija Tverijonaitė) šią savaitę buvo išvykusios į teniso turnyrus Izraelyje ir Kipre. Iveta Daujotaitė dalyvavo Matan Gafniel Raanana Open turnyre Izraelyje, Otilija Norkutė - T. E. Tournament Raanana Izraelyje, o Emilija Tverijonaitė - Famagusta Tennis Cup U14 Kipre.

Iveta Daujotaitė Izraelyje pirmame turnyro rate susitiko su Izraelio tenisininke Kristin Younes ir ją įveikė 6:3, 6:3. Antrame rate mokyklos sportininkė žaidė su ruse Maria Krupenina, kuriai nusileido 7:6, 6:2.

Otilija Norkutė T. E. Tournament Raanana turnyre pirmame rate žaidė su izraeliete Maya Rosenberg ir ją įveikė 6:0, 6:0. Antrame rate Otilija Norkutė susitiko su austre Gloria Neunteufel ir jai nusileido rezultatu 6:3, 6:1.

Emilija Tverijonaitė Kipre pirmame rate žaidė su bulgare Regina Terziyska ir ją įveikė 6:4, 6:3. Antrame rate Emilija Tverijonaitė nusileido kiprietei Kilo Mariai Ioannou 6:4, 6:1.

Merginų treneriai Šarūnas Kulnys ir Rita Romencovienė sako, kad kiekviena išvyka į turnyrą užsienyje yra gera patirtis. Tuo metu galima susitikti ir žaisti su tokiomis varžovėmis, su kuriomis dar galbūt ir nėra tekę žaisti. „Kai beveik nežinai varžovės stipriausių ar siplniausių vietų, gali išbandyti kiek kitokią savo žaidimo techniką. Nepažįstamos varžovės taip pat padeda mokantis greito priešininko analizavimo“.