Apdovanoti geriausi mokyklos sportininkai

2017-12-18

Atgal

Apdovanoti geriausi mokyklos sportininkai

 Trečiadienio vakarą visus metus aktyviai sportavę ir demonstravę geriausius rezultatus Šiaulių teniso mokyklos sportininkai, jų treneriai, mokyklos darbuotojai, sportininkų tėveliai ir kiti neabejingi tenisui susirinko į Šiaulių teniso mokyklos sportininkų pagerbimo vakarą.

Susirinkusius svečius pasveikino teniso mokyklos direktorius Mindaugas Šerepka, visiems linkėjęs sportinio ryžto, aktyvumo ir aukštumų pasiekimo. M. Šerepka taip pat džiaugėsi jau beveik trisdešimt mokyklos gyvavimo metų nemažėjančiu sportininkų skaičiumi, dėkojo tėvams, kurie ne tik atveda vaikus į pirmąsias treniruotes, betyra pagrindiniai palaikytojai turnyru metu.

Teniso bendruomenė dėkojo ir negailėjo aplodismentų Zenonui Sabaliui, be kurio galbūt net nebūtų buvę teniso mokyklos sportininkų pagerbimo vakaro. Jau 25 metus Šiaulius galima vadinti Lietuvos teniso sostine, nes būtent Z. Sabalys inicijavo uždarų teniso kortų statybą. Šiaulių teniso mokykloje vyksta svarbiausi Lietuvos  ir tarptautiniai teniso renginiai. Šioje teniso mokykloje didžioji dalis geriausių šalies tenisininkų pirmą kartą į rankas paėmė raketę ir pradėjo savo sportinę karjerą. Daugybė Lietuvos teniso čempionų išugdyta Šiauliuose, ne išimtis ir šie metai. Šiaulių teniso mokyklos sportininkai yra daugiau negu pusėje visų Lietuvos teniso rinktinių ir garsina tiek Šiaulių miestą, tiek Lietuvą nacionaliniuose ir tarptautiniuose turnyruose.

Geriausiųjų teniso mokyklos sportininkų apdovanojimus sudarė trys grupės: 12 metų ir jaunesni, 14 metų ir jaunesni, 16 metų ir jaunesni. Iš kiekvienos grupės atrinktas geriausias ketvertukas – po dvi mergaites ir po du berniukus. Visi nominantai 2017 metais pasižymėjo tenise, tad nebuvo reitinguojami, kuris yra geras ar geresnis. Pagerbti tie sportininkai, kurie iškovojo pergales aukščiausių kategorijų turnyruose Lietuvoje ir užsienyje. 12 metų ir jaunesnių grupėje apdovanoti Liepa Šataitė, Emilija Pranytė, Haroldas Kulnys ir Faustas Kuliušas, 14 metų ir jaunesnių grupėje – Klaudija Bubelytė, Emilija Tverijonaitė, Dominykas Stonkus ir Tauras Mickus, 16 metų ir jaunesnių grupėje – Iveta Daujotaitė, Otilija Norkutė, Matas Bružas ir Matas Vasiliauskas. Nominantams įteiktos teniso mokyklos ir rėmėjų dovanos.

Sportininkų pagerbimo vakare neužmiršti liko treneriai. Jie taip pat apdovanoti teniso mokyklos dovanomis. Ne vienas treneris teniso mokykloje ne tik treniruoja vaikus, bet ir pats yra žaidęs tenisą, todėl puikiai supranta vaikų ryžtą ir norą siekti geriausių rezultatų. Už šiais pastangas treneriams dėkojo ir patys vaikai.

Dėkota rėmėjams ir Šiaulių miesto savivaldybės sporto skyriui. Jų indėlis į teniso mokyklą yra svarbus – padėdami ne vien finansiškai jie padeda sukurti kuo geresnes galimybes sportininkams treniruotis ir varžytis.

Apdovanotiems sportininkams ir renginio svečiams buvo paruošta vakaro programa. Visus džiugino Šiaulių meninės raiškos mokyklos Incognito ir šokių studijos Salida šokėjai, Lauros studijos dainininkės ir ansamblis Ritmas kitaip.