Šiauliuose mažieji tenisininkai varžėsi Kalėdiniame teniso turnyre

2017-12-18

Atgal

Prieš Kalėdas Šiaulių teniso mokykloje lankėsi pats tikriausias Kalėdų senelis. Jis ne tik vaikams padovanojo saldžių dovanėlių, žaidė su jais žaidimus, bet ir entuziastingai palaikė visus, kurie dalyvavo Kalėdiniame vaikų teniso turnyre.

Turnyre iš viso dalyvavo 32 mažieji 7-10 metų tenisininkai. Jie varžėsi keturiose grupėse - 7 m. ir jaunesni berniukai, 7 m. ir jaunesnės mergaitės, 10 m. ir jaunesni berniukai, 10 m. ir jaunesnės mergaitės.
   10 m. ir jaunesnių berniukų grupėje 1 vietą iškovojo Kauno teniso klubo „Ąžuolynas“ tenisininkas Deividas Bandzevičius, 2 vietą - G. Sabeckio teniso mokuklos sportininkas Ugnius Remeikis, 3 vietą - Šiaulių teniso mokyklas sportininkas Matas Kurmanskis.
   10 m. ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo šiaulietė Guoda Kubickaitė. 2 vietą iškovojo G. Sbesckio teniso mokyklos sportininkė Karina Kildišiūtė, 3 vietą - Klaipėdos teniso mokyklos sportininkė Viltė Daukintaitė.
   7 m. ir jaunesnių berniukų grupėje visus varžovus įveikė Baltic Tennis Club sportininkas Marsel Drimalovskij. 2 vietą užemė G. Sabeckio teniso mokyklos sportininkas Benas Gustaitis, 3 vietą - Šiaulių teniso mokyklos sportininkas Aleksandras Saudargas.
   7 metų ir jaunesnių mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Adrija Kriščiūnaitė marijampolietė, 2 vietą užėmė šiaulietė Agilė Kulnytė, 3 vietą - šiaulietė Meda Kurmanskytė.

Turnyro laimėtojai apdovanoti turnyro statulėlėmis ir saldžiais prizais. Kortuose besilankantis Kalėdų Senelis buvo dosnus. Kiekvienam, pasakiusiam po eilėraštuką, įteikė saldžią dovanėlę ir palinkėjo gražių ateinančių švenčių.