Du mokyklos sportininkai apdovanoti Šiaulių miesto sportininkų apdovanojimuose

2017-12-21

Atgal

Du mokyklos sportininkai apdovanoti Šiaulių miesto sportininkų apdovanojimuose

 Trečiadienį geriausi Šiaulių miesto sportininkai ir jų treneriai rinkosi į kasmetinį apdovanojimų vakarą. Jo metu pagerbti įvairiausių šakų atstovai, kurie per šiuos 2017 metus labiausiai nusipelnė sporte. Iškilmingos ceremonijos metu apdovanota beveik pusšimtis sportininkų, du iš jų – Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai.

Teniso sporto šakoje nominante tapo Iveta Daujotaitė. Šiuo metu tarptautiniame ITF jaunimo reitinge (18 m. ir jaunesni) ji užima 591 vietą iš 2602 reitinguotų sportininkių. Sportininkė yra daugkartinė Lietuvos ir tarptautinių teniso turnyrų čempionė ir prizininkė, aukščiausių kategorijų turnyrų vienetų ir dvejetų susitikimuose sportininkė demonstruoja puikią sportinę formą.

Apdovanojimų vakare taip pat skirtos ir nominacijos. Kitas mokyklos sportininkas Matas Vasiliausks nominuotas „Sporto vilties“ nominacijai. Sportininkas yra Lietuvos teniso jaunių rinktinės narys, daugkartinis Lietuvos ir tarptautinių turnyrų nugalėtojas. Matas Vasiliauskas dalyvavo pajėgiausių Europos šešiolikmečių turnyre „2017 Tennis Europe Junior Masters“, jame užėmė 4-ą vietą. Šiais metais sportininkas Europos jaunių reitinge buvo pakilęs į 8 vietą.

Taip pat apdovanotas Ivetos Daujotaitės ir Mato Vasiliausko treneris Šarūnas Kulnys.