Klaudija Bubelytė žais Stavanger Open TE 16 dvejetų finale

2018-01-26

Atgal

Klaudija Bubelytė žais Stavanger Open TE 16 dvejetų finale

 Sausio 22-28 dienomis Stavangerio mieste Norvegijoje vyksta 3 kategorijos teniso turnyras Stavanger Open TE 16. Turnyre iš viso dalyvauja 3 Šiaulių teniso mokyklos sportininkai: Ugnius Bičkauskis, Klaudija Bubelytė ir Otilija Norkutė. Geriausiai sekasi Klaudijai Bubelytei, sportininkė šiandien (01.26) žais merginų grupės dvejetų finale. 

Klaudija Bubelytė dvejetus žaidžia poroje su vilniete Fausta Zykute. Merginos iš karto pateko į dvejetų ketvirtfinalį. Jame žaidė su prancūze Alisa Bresson ir šveicare Zoe Du Pasquier Jensen, kurias įveikė 6:2, 6:1. Pusfinalyje lietuvės susitiko su vengre Paloma Keresztes ir este Aurelia Riga, jas įveikė 6:1, 6:2. Dvejetų finale Klaudija Bubelytė ir Fausta Zykutė žais su ruse Vera Alenicheva ir slovake Nikol Paleck.
Vienetuose Klaudija Bubelytė antrame rate 6:3, 2:6, 6:1 nusileido rusei Dariai Mitrokhinai.

Tame pačiame turnyre Norvegijoje žaidė Ugnius Bičkauskis ir Otilija Norkutė. Abu sportininkai iš karto pateko į antrą turnyro vienetų ratą. Ugnius Bičkauskis trečiame rate po atkaklios triju setų kovos 6:7 (6), 6:3, 7:5 nusileido olandui Teunui Rozenbergui. Otilija Norkutė antrame 7:6 (4), 6:3 rate nusileido šveicarei Zoei Du Pasquierai Jensenai. Vienetuose Otilija Norkutė ir ukrainietė Kateryna Yemshanova antrame rate 6:4, 5:7, 10:8 nusileido lenkėms Zuzanai Bednarz ir Zuzanai Frankowskai. Ugnius Bičkauskis dvejetuose nežaidė.