Lietuvos U12 mergaičių teniso rinktinė neįveikė Winter Cup kvalifikacinio barjero

2018-01-27

Atgal

Lietuvos U12 mergaičių teniso rinktinė sausio 26-28 dienomis Estijoje dalyvavo Winter Cup turnyro atrankos etape. Kartu su vilniete Patricija Cechanavičiūte rinktinei atstovavo dvi Šiaulių teniso mokyklos sportininkės - Liepa Šataitė ir Tėja Mikulytė. Rinktinės treneris - šiaulietis Tomas Kirstukas.

Turnyro kvalifikacijos metu šalių rinktinės yra suskirstomos į 4 grupes. Kiekvienos grupės nugalėtoja rinktinė (iš viso 4) arba kelios rinktinės, jei dalyvių yra daugiau, patenka į finalinius turnyro susitikimus. Lietuvos U12 mergaičių teniso rinktinė pateko į C grupę kartu su Didžiąja Britanija, Ukraina, Estija, Baltarusija, Lenkija ir Latvija.

Lietuvos rinktinė 3:0 nusileido lenkėms ir ukrainietėms, 1:2 įveikė latves. Bendroje C grupės kvalifikacijos įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė 3-ią vietą ir nepateko į finalinius susitikimus. Bendroje C grupės lentelėje Lietuva užėmė 4-ą vietą. Į finalinį etapą iš C grupės pateko Lenkija ir Didžioji Britanija.

WInter Cup turnyro klasifikacijoje dar dalyvauja Lietuvos U14 ir U16 berniukų ir mergaičių rinktinės. Jos turnyre žais vasario 1-4 ir 2-4 dienomis.