Winter Cup: 14&U mergaičių rinktinės 3-ios vietos grupėje finalui nepakako (ATNAUJINTA)

2018-02-01

Atgal

Lietuvos 14&U mergaičių teniso rinktinė vasario 1-4 dienomis Vengrijoje dalyvauja Winter Cup turnyro atrankos etape. Kartu su vilniete Patricija Paukštyte ir kauniete Uma Bakaityte rinktinei atstovauja Šiaulių teniso mokyklos sportininkė Emilija Tverijonaitė. Rinktinės trenerė - šiaulietė Rita Romencovienė.

14&U
 mergaičių rinktinių dalyvių sąraše iš viso yra 34 šalių rinktinės.  Turnyro kvalifikacijos metu šalių rinktinės yra suskirstomos į 4 grupes. Kiekvienos grupės nugalėtoja rinktinė (iš viso 4 arba daugiau, priklausomai nuo bendro rinktinių skaičiaus) patenka į finalinius turnyro susitikimus. Lietuvos 14&U mergaičių teniso rinktinė pateko į C grupę. Toje pačioje grupėje žaidžia didesnis komandų skaičius, todėl grupė padalinta į dvi mažesnes ir lietuvės pateko į pogrupį su Liuksemburgu, Montenegru ir Slovakija.

Lietuvės jau sužaidė pirmuosius kvalifikacinius susitikimus su Montenegro rinktine, kurią įveikė 3:0 ir pateko į kitą grupės C etapą.

ATNAUJINTA:
Antrus susitikimus lietuvės žaidė su Italijos rinktine, kurią įveikė 1:2. Kitame etape lietuvės 3:0 nusileido serbėms ir tokiu pat rezultatu įveikė vengres. Bendroje C grupės lentelės įskaitoje Lietuva užėmė 3-ią vietą. Į Winter Cup turnyro finalinius etapus iš C grupės pateko Šveicarija ir Serbija.