Winter Cup: 16&U merginų rinktinė nepateko į finalinius etapus

2018-02-04

Atgal

Winter Cup: 16&U merginų rinktinė nepateko į finalinius etapus

  Lietuvos 16&U merginų teniso rinktinė vasario 2-4 dienomis Nyderlanduose dalyvauja Winter Cup turnyro atrankos etape. Komandoje su vilniete Fausta Zykute yra dvi Šiaulių teniso mokyklos sportininkės - Evelina Vitkevičiūtė ir Otilija Norkutė.

16&U
 merginų rinktinių dalyvių sąraše iš viso yra 31 šalies rinktinės.  Turnyro kvalifikacijos metu šalių rinktinės yra suskirstomos į 4 grupes. Kiekvienos grupės nugalėtoja rinktinė (iš viso 4 arba daugiau, priklausomai nuo bendro rinktinių skaičiaus) patenka į finalinius turnyro susitikimus. Lietuvos 16&U merginų teniso rinktinė pateko į B grupę kartu su Bulgarija, Čekija, Vokietija, Vengrija, LIuksemburgu, Nyderlandais ir Lenkija.

Lietuvės pirmuosius susitikimus žaidė su Nyderlandų rinktine ir nusileido 3:0. Tokiu pačiu rezultatu 3:0 lietuvės pralaimėjo vengrėms. Rezultatu 2:1 lietuvės įveikė Liuksemburgo rinktinę. Bendroje B grupės lentelėje Lietuva su Lenkija dalinasi 3-ią vietą.
Du pralaimėjimai nulėmė Lietuvos 16&U merginų rinktinės nepatekimą į finalinius etapus. Iš B grupės į finalą pateko Čekija ir Vokietija.