Paaiškėjo stipriausi Siauliai Open 2018 dvejetai

2018-02-24

Atgal

Paaiškėjo stipriausi Siauliai Open 2018 dvejetai

 Vasario 20 - 25 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyksta 2 kategorijos ITF Juniors turnyras Siauliai Open 2018. Jame varžosi 18 metų ir jaunesni tenisininkai iš 19 pasaulio šalių. Šiandien (24 dieną) paaiškėjo, kas tapo turnyro dvejetų susitikimų nugalėtojais. Neįveikiami buvo lenkės su kroate ir lenko su švedu dvejetai.

Merginų dvejetų finale susitiko lenkės Martyna Kubka ir Stefania Rogozinska Dzik su lenke Weronika Falkowska ir kroate Iva Zelic. Finalinis dvejetų susitikimas buvo permainingas, laimėtojams išsiaiškinti prireikė įtemptos kovos. Rezultatu 3:6, 6:1 (15-13) pranašumą įrodė Weronika Falkowska ir Iva Zelic.

Vaikinų dvejetų finale žaidė švedas Erik Grevelius ir lenkas Michal Mikula su belgu Frederic Jacobs ir britu Harry Wendelken. Po daug emocijų kėlusio mačo rezultatu 6:4, 6:4 laimėjo Erik Grevelius ir Michal Mikula.

Rytoj (25 dieną) bus žaidžiami vienetų finalai. Juose žais britas Harry Wendelken su suomiu Otto Virtanen ir britė Emma Raducanu su lenke Stefania Rogozinska Dzik.