Savaitgalį varžėsi mažieji tenisininkai (ATNAUJINTA)

2018-03-19

Atgal

Kovo 17 - 18 dienomis Šiaulių teniso mokykloje vyko du teniso turnyrai, skirti mažiesiems teninsinkams - „Raudonojo korto“  ir „Oranžinio korto varžybos“. 7 ir 9 metų vaikų turnyruose iš viso dalyvavo 43 tenisininkai.

9 m. berniukų grupėje varžėsi 16 žaidėjų. Iš jų 5 šiauliečiai - Aleksandras Saudargas, Maksimilijonas Saudargas, Matas Kurmankis, Arnas Viktoravičius ir Rapolas Pretkelis. Grupės finale vyko šiauliečių Mato Kurmanskio ir Maksimilijono Saudargo mačas. Rezultatu 4:2, 5:4 laimėjo ir 1-ą vietą iškovojo Matas Kurmanskis. 13 - 16 vietas dalinasi Aleksandras Saudargas, Arnas Viktoravičius ir Rapolas Preteklis.

9 m. mergaičių grupėje varžėsi 9 žaidėjos. Iš jų 6 šiaulietės - Rusnė Donėlaitė, Deina Šcipokaitė, Mėta Karčemarskaitė, Luknė Vaitkevičiūtė, Beatričė Balsytė ir Atėnė Romencovaitė. Grupės finale žaidė šiaulietė Atėnė Romencovaitė ir kaunietė Rugilė Vaitkutė. Rezultatu 4:0, 4:1 laimėjo Atėnė Romencovaitė. Mažajame finale žaidė telšiškė Ugnė Opulskytė ir šiaulietė Mėta Karčemarskaitė. Šiaulietė 5:4, 4:2 iškovojo 3-ią vietą. Deina Šcipokaitė užėmė 5-ą vietą , Beatričė Balsytė - 5-ą, Luknė Vitkevičiūtė - 7-ą, Rusnė Donėlaitė - 9-ą vietas.

7 m. berniukų grupėje žaidė 10 mažųjų tenisininkų. Dėl 1-o vietos žaidė vilniečiai Rapolas Gagilas ir Paulius Devyžis, 10:6, 9:10, 10:7 laimėjo Paulius Devyžis. 3-ią vietą užėmė radviliškietis Mantas Povilianskas, 10:3, 10:8 įveikęs Nemuną Šilinską.

7 m. mergaičių grupėje žaidė 8 mergaitės. Iš jų 2 šiaulietės - Meda Kurmanskytė ir Marija Buivytė. Pastaroji tenisininkė mažajame finale dėl 3-ios vietos 10:8, 7:10, 10:5 įveikė varžovę marijampolietę Adriją Krikščiūnaitę. Meda Kurmanskytė 10:7, 10:8 įveikė Sofiją Lutz ir užėmė 7-ą vietą.