Amber Queen taurėje - trys prizinės vietos

2018-04-08

Atgal

07-08 dienomis Klaipėdoje vyko LR reitinginis U12 ir U14 Amber Queen taurės turnyras. Jame dalyvavo 8 sportininkai: Faustas Kuliušas, Adomas Gedrimas, Dominykas Drulia, Rojus Gruzdas, Augustas Vasiliauskas, Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė ir Elinga Jurgaitytė. Geriausiai sekėsi Faustui Kuliušui, savo grupėje jis užėmė 1-ą vietą.

U14 berniukų grupėje varžėsi Faustas Kuliušas ir Adomas Gedrimas. Pastarasis sportininkas pirmame vienetų rate turėjo pripažinti klaipėdiečio Egorio Efanovo pranašumą rezultatu 7:5, 6:0. Bendroje įskaitoje Adomas Gedrimas užėmė 9-ą vietą. Grupės nugalėtoju tapo Faustas Kuliušas. Finale jis 6:1, 6:1 įveikė vilnietį Roką Lisauską.

U12 berniukų grupėje žaidė Dominykas Drulia, Rojus Gruzdas, Augustas Vasiliauskas. Dominykas Drulia ir Rojus Gruzdas varžovams nusileido pirmame rate. Dominykas Drulia 2:6, 7:5, 10:2 nusileido klaipėdiečiui Jonui Skierui, o Rojus Gruzdas - 7:5, 7:5 kitam klaipėdiečiui Jokūbui Mockui. Bendroje grupės įskaitoje du šiauliečiai atitinkamai su kitais dalinasi 11-12-ą ir 13-16-ą vietas. Grupės nugalėtoju tapo Augustas Vasiliauskas, 7:6, 6:4 įveikęs vilnietį Augustą Gečiauską.

U12 mergaičių grupėje žaidė Gabrielė Rimkutė, Meda Nainytė ir Elinga Jurgaitytė. Meda Nainytė pirmame rate 6:0, 6:0 nusileido klaipėdietei Arinai Timofeevai, o Elinga Jurgaitytė antrame rate 6:1, 6:0 pripažino varžovės klaipėdietės Anastasios Chernykhos pranašumą. Gabrielė Rimkutė finale 6:2, 6:4 nusileido Klaipėdos sportininkei Arinai Timofeevai ir užėmė 2-ą vietą.