Lietuvos tenisininkės Federacijos taurės varžybose šventė trečiąją pergalę

2018-04-20

Atgal

Lietuvos moterų teniso rinktinė toliau pergalingai žaidžia Tunise vykstančiose Federacijos taurės (Fed Cup) trečios grupės Europos-Afrikos zonos varžybose. Lietuvos komandos spalvas šiaip metais gina Joana Eidukonytė, Paulina Bakaitė, Gerda Zykutė ir Iveta Daujotaitė. Komandos kapitonė - Edita Liachovičiūtė. Šiaulių teniso mokyklos tenisininkė I. Daujotaitė trečiame etape sužaidė dvejetų susitikimą. Pirmame turnyro susitikime lietuvės 3:0 įveikė Islandijos rinktinę. Tokiu pat rezultatu 3:0 lietuvės pranoko Armėnijos komandą, o trečiame susitikime nugalėjo ir Makedonijos komandą.

P. Bakaitė 7:5, 7:6 (7:0) įveikė makedonę Mariją Elenovą, J. Eidukonytė (966-oji pasaulio raketė) 6:0, 6:1 nugalėjo Katariną Marinkovikj, o nieko nebelėmusiame dvejetų susitikime G. Zykutė ir I. Daujotaitė 6:2, 6:3 pranoko Aną Ristevską ir Janą Tanevską. Visus tris mačus laimėjusios lietuvės tapo A grupės nugalėtojomis ir dėl patekimo į aukštesnę Federacijų taurės grupę kovos su Tuniso tenisininkėmis.