Ivetos Daujotaitės dalyvavimą Mediterranée Avenir turnyre sustabdė trauma

2018-05-11

Atgal

Ivetos Daujotaitės dalyvavimą Mediterranée Avenir turnyre sustabdė trauma

 Gegužės 7-12 dienomis Maroke vykusiame Mediterranée Avenir turnyre dalyvavo šiaulietė Iveta Daujotaitė. Turnyras yra 1-osios kategorijos, todėl jame susirinko vieni iš pajėgiausių tenisininkų. Iveta Daujotaitė pasiekė trečiąjį ratą vienetuose ir ketvirtfinalį dvejetuose. Sportininkė atsisakė žaisti dėl traumos.

Pirmajame vienetų rate Iveta Daujotaitė susitiko su Tuniso sportininke Sarah Lisa Aubertin, kurią įveikė 6:1, 6:2. Antrajame vienetų rate šiaulietė žaidė su brite Victoria Allen ir ją įveikė 6:2, 6:0. Tolimesniame rate Iveta Daujotaitė susitiko su turke Selin Ovunc, su kuria nebaigė žaisti susitikimo dėl traumos.
 
Dvejetus Iveta Daujotaitė žaidė poroje su slovake Maja Makoric. Merginos pirmąsias varžoves marokietes Yasmine Kabbaj ir Chems Doha Zeghlouli įveikė 6:4, 5:7 (10:6). Antrajame rate lietuvės dvejetas rezultatu 6:4, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš lenkę Weronika Baszak ir italę Melania Delai. Kitos Ivetos Daujotaitės varžovės dvejetuose - britės Victoria Allen ir Destinee Martins. Su jomis lietuvė nebežaidė dėl traumos.